Користувацький вхід

Суд постановив сплатити 5 млн. грн. за вже поставлені дорогі продукти

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради сплатить 5 млн. грн. за вже поставлені дорогі продукти для дитячих садків міста.

Відповідне рішення ухвалив Господарський суд Черкаської області, який зобов'язав стягнути на користь ТОВ Каштан плюс 5 млн. 46 тис. грн. Це сума за поставку харчування в дитячі садки за січень-лютий 2018 року. 

З позовом до суду звернулося ТОВ Каштан плюс, яке вимагало оплати поставки продуктів харчування згідно договору та додаткових угод до нього по тендеру який виграло ще у травні 2017 року. 

Згідно додаткової угоди від 15 січня 2018 року фінансування на цей рік планувалося у розмірі 22,3 млн. грн. Разом з цим Управління Державної казначейської служби в області не зареєструвало дану додаткову угоду через порушення бюджетного законодавства, зокрема через те, що безпосередній замовник не проводив тендер. 

Відзначимо, що ще з жовтня 2017 року в Державній казначейській службі зупинили реєстрацію договорів укладених за тендерами проведеними Єдиним тендерним комітетом. А замовникам, в даному випадку є департамент освіти, потрібно було самим проводити тендерні процедури. Однак оголошення про відповідну закупівлю у департаменті не поспішали робити, як і проводити тендер сподіваючись працювати по вже проведеному тендеру. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЮРИНА БОРОТЬБА... З КОВБАСОЮ В СЕРЦІ

Більше того, на початку лютого тоді директор департаменту освіти батьківщинівець Ігор Волошин підписав прямих угод на поставку харчування без проведення тендеру на 5,4 млн. грн. Вже за нового директора департаменту свободівця Сергія Воронова новий тендер не оголошується. Відповідно будуть працювати за старою схемою по освоєнню 22,3 млн. грн. по тендерній угоді та 5,4 млн. грн. по допорогових угодах. А питання оплати поставки товарів вирішувати за допомогою суду. 

В збереженні саме такого стану речей до повного освоєння коштів за угодами природньо зацікавлений ТОВ Каштан плюс, а також голова постійної депутатської комісії з питань бюджету, депутат-батьківщинівець Юрій Тренкін. Саме із м'ясокомбінату родини останнього через ТОВ Каштан плюс постачається продукція м'ясної групи

Насамкінець наведемо для прикладу найбільш цікаві ціни на окремі види продукції яка була поставлена у січні-лютому 2018 року на суму в 5 млн. грн. на основі головної тендерної угоди та укладених до неї додаткових угод. 

1. Яйця курячі першої категорії – 42,2 грн. за десяток (відзначимо що у прямих укладених угодах до якого дане рішення суду відношення не має ціна яєць складає 46,9 грн. за десяток)
2. Банани – 51,08 грн. за кг.
3. Мандарини – 40,86 грн. за кг.
4. Картопля – 12,8 за кг.
5. Гречана крупа – 34,22 за кг.
6. Яловичина без кості – 136,12 за кг.
7. Свинина без кості – 149,56 за кг.
8. Філе куряче – 93,88 за кг.
9. Сосиски – 93,88 за кг.
10. Ковбаса варена – 105,62 за кг.
11. Сардельки – 107,95 за кг.
12. Масло вершкове – 142,56 за кг.
13. Сир твердий – 147,24 за кг.
 

Loading...