Користувацький вхід

"Стейбл Енерджі" - новий гравець на ринку постачання електроенергії

На ринку постачання електроенергії Черкащини з'явився новий гравець, послуги якого зацікавлять широкий спектр суб’єктів господарювання регіону.

Законодавчі зміни сприяють суттєвій перебудові ринку енергетики, оскільки поступово ліквідовують монополію на постачання електроенергії споживачам. Електроенергію будуть поставляти споживачам приватні постачальники.

ТОВ "Стейбл Енерджі" вже на сьогодні має всі дозвільні документи і як незалежний приватний постачальник має можливість продавати своїм споживачам електроенергію зі знижкою у порівнянні з вартістю електроенергії у постачальника-монополіста (Обленерго).

Головними перевагами нового гравця ринку є - нижчі ціни на електроенергію ніж в монополіста, якісний сервіс та безпечне співробітництво. Завдяки принципу орієнтованості на потреби споживача, в компанії запропонують такий механізм співпраці, який максимально мінімізує витрати на спожиту електроенергію та убезпечить від штрафів та надлімітів.

ТОВ "Стейбл Енерджі" є учасником оптового ринку електроенергії України, що дає можливість продажу електроенергії споживачам за зниженими цінами. Специфіка ринку електроенергії унеможливлює встановлення фіксованого розміру знижки для всіх споживачів. У кожному конкретному випадку розмір знижки визначається індивідуально для конкретного підприємства і залежить від ряду факторів, таких, як: подобовий графік споживання електроенергії підприємством, місце розташування підприємства, обсяги споживання електроенергії підприємством, оптова ціна електроенергії і порядок оплати.

Щоб визначитися із можливими варіантами взаємовигідної співпраці, кожному зацікавленому суб’єкту господарювання варто звернутися до менеджерів товариства. В компанії безкоштовно проведуть необхідні розрахунки та запропонують найбільш прийнятний для споживача варіант співпраці та розмір знижки на електроенергію.

Адреса ТОВ «Стейбл Енерджі»: Україна, м.Черкаси, вул. Святотроїцька 73/1

Телефон адміністрації +38(093) 584 46 09, +38 (093) 113 91 17

Телефони Call center +38(096) 260 16 61, +38(093) 565 74 95

E-mail stable_energy@ukr.net 

Інформацію розміщено на правах реклами 

Останні новини Черкас та Черкаської області