Користувацький вхід

Стало відомо за допомогою чого Тимошенко спробує "побити" Рудика

Ситуація на 198 окрузі Черкащини загострюється. Незважаючи на перемогу самовисуванця, члена ВО «Свобода» Сергія Рудика його головний опонент намагається поставити її під сумнів. Спосіб дуже простий – подання позовів в суди. 

Сергій Рудик отримав перемогу з відривом всього у понад 500 голосів та набрав 21,45% підтримки виборців. Другу позицію посів чинний народний депутат від цього округу – Віктор Тимошенко – 20,71% голосів виборців.

Як ми і прогнозували раніше, так просто Віктор Тимошенко не здався. Представники кандидата Віктора Тимошенка та кандидата по цьому округу від партії «Сильна Україна» Дмитра Чубіна подали позов до Окружного адміністративного суду Черкаської області про скасування результатів підрахунку на ряду дільниць округу. Підстава до подання позову – наявність у представників цих двох кандидатів протоколів з мокрими печатками з іншими цифрами результатів підрахунку в порівнянні з тими які прийняла окружна виборча комісія.

Судове засідання має розпочатися сьогодні о 15.30.

Примітним є те, що різняться остаточні протоколи з мокрими печатками від затверджених ОВК лише у представників цих двох кандидатів.

Нагадаємо, що у приватній переписці з журналістом Прочерку Віктор Тимошенко пообіцяв «побити корупціонера» Рудика. Цілком дивним залишалося те, що журналіст Прочерку оприлюднив приватну переписку з Віктором Тимошенком. Важко повірити в те, що це було зроблено без його згоди.


 

Останні новини

Loading...