Користувацький вхід

Сьогодні в "Оршанці" знову прощалися з солдатом

Сумний привід вкотре зібрав людей на плацу навчального центру Держприкордонслужби в Оршанці неподалік Черкас: сьогодні там прощалися із майором Ігорем Петрівим. Смерть застала його на 46-ому році життя в зоні АТО.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Ще із перших днів загострення ситуації на сході України майор-прикордонник відправився туди у складі мотоманевреної групи. Повернутися звідти живим йому не судилося. Минулої суботи він підірвався на міні, повертаючись у їхній прикордонний табір після супроводу на БТР-і загиблого днем раніше командира Ігоря Момота. У нього залишилися дружина та донька.

Обласна влада посмертно відзначила його нагородою “За заслуги перед Черкащиною”.

У оршанецькому навчальному центрі майор Петрів працював старшим викладачем групи спеціальної вогневої підготовки. Тут його знають як бездоганного фахівця й виважену людину. За що у 2002 та 2011 роках його відзначили медалями “За бездоганну службу” ІІ та І ступеня. Заупокійну літію за загиблим відслужили митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан та єпископ Черкаський Кіровоградський Іларіон. Потому його поховали на кладовищі в селі Геронимівці.

На цьому тижні сумна церемонія прощання вже відбулася вдруге. Вчора в "Оршанці" прощалися з легендарним Ігорем Момотом. Завтра ж вона продовжиться - прощатимуться із загиблим Павлом Лазаренко
 

Останні новини

Loading...