Користувацький вхід

Сміляни блокували рух автодорогою Київ-Умань

Сьогодні жителі Сміли заблокували рух автодорогою Київ-Умань вимагаючи врегулювання договірних відносин з НАК "Нафтогаз".

Місцеві громадські активісти, учасники АТО почали безстрокову акцію з блокування автодороги державного значення. Блок-пост розміщено на колишньому КП ДАІ в с. Костянтинівка, що межує зі Смілою. 

Головна вимога протестувальників - це укладення договору на постачання газу між НАК "Нафтогаз" та КП "Смілатеплокомуненерго", без перекладення на місто боргів попереднього теплопостачальника. 

Нині поліцією організовано обїзд перекритої ділянки автодороги - з боку Черкас - через Дубіївку, Ірдинь; з боку Умані - через Городище. 

Окрім цього, сьогодні депутати Смілянської міської ради прийняли звернення до Президента України, в якому просять главу держави посприяти налагодженню відносин міста з НАК "Нафтогаз".

У зверненні депутати зазначають, що після усного розпорядження Президента у місті розпочався опалювальний сезон, але НАК "Нафтогаз" свідомо зволікає з укладенням договору на постачання палива.

Нагадаємо, що головною вимогою НАК "Нафтогаз" є взяття містом боргових зобов'язань колишнього теплопостачальника ТОВ "Смілаенергоінвест".
 

Останні новини

Loading...