Користувацький вхід

Скільки коштуватиме одягнути першокласника в м.Черкасах.

Підготувати дитину до школи – це випробування не лише моральне, але й матеріальне. Сьогодні ми вирішили порахувати скільки в середньому потрібно буде витратити, щоб одягнути першокласника. Для цього ми завітали на «Центральний ринок»

Найважливішим і найдорожчим для першокласника виявилась шкільна форма. Ціни на костюми для хлопчиків коливаються від 300 до 500 грн., а для дівчинки від 345 до 470 грн. Звісно в деяких місцях можна купити і дорожче.

Ціни на взуття майже як на дорослих, але все ж можна вибрати у співвідношенні ціна : якість. Так, наприклад хороші туфлі обійдуться батькам в 300-400 грн., а от кросівки можна вибрати і за 120 грн. але ж і не дуже якісні. Якщо ж брати шкіряні і фірмові, то такі кросівки коштуватимуть в районі 300 грн. і це ще якщо пощастить.

Спортивний костюм коштує зараз від 160 грн. і вище. Якщо взяти до нього ще якусь футболку, то це ще 80 грн.

Краватка для хлопчика – 18 грн., бантики для дівчинки від 10 грн. за штуку. Майка – 25 грн., шкарпетки – 8 грн., дівчачі колготи від 30 грн., нижня білизна від 15 грн.

І нарешті ранець. Вага порожнього ранця не має перевищувати 800 гр. Педіатри радять обирати такий портфель, щоб учень першого-другого класу не носив щодня за плечима більше 1,5 кг. Найпростіші шкільні рюкзаки коштують 150–250 грн. Ті, що мають ортопедичні спинки, у кілька разів дорожчі – 380–550 грн.

Ну і якщо підбити підсумки, то в м.Черкасах батькам щоб одягнути, наприклад, хлопчика-першачка, в середньому потрібно витратити приблизно – 1700 грн. і це без канцтоварів.
 

Останні новини

Loading...