Користувацький вхід

Семінари для засуджених

14 березня у приміщенні Ватутінського міського центру зайнятості відбувся семінар для осіб, що засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Основною метою заходу було ознайомлення підоблікових КВІ з правами на ринку праці та методами пошуку роботи. Спеціаліст центру зайнятості розповіла присутнім про правила постановки на облік та умови отримання матеріальної допомоги по безробіттю. Також, у ході бесіди, присутнім наголосили на необхідності акуратно зберігати всі документи про освіту та трудові книжки, адже наявність пакету всіх необхідних паперів – запорука швидкого й успішного працевлаштування.

Старший інспектор Ватутінського міського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області Віталій Потапенко зауважив, що подібні семінари для підоблікових осіб дуже важливі. Безробіття – один із факторів, що спонукають на злочинні дії, тому дуже важливо, щоб особи, котрі відбувають покарання, не пов’язані з позбавленням волі, володіли навичками пошуку роботи та були ознайомлені з власними правами.

Останні новини

Loading...