Користувацький вхід

Сільського голову, якого били в кабінеті затримали за підозрою в хабарі

Сільського голову села Яснозір'я, Черкаського району сьогодні затримали за підозрою в отриманні неправомірної вигоди. 

Випадковим свідком роботи Управління захисту економіки поліції став депутат міської ради Олексій Романов, він і виклав фото в соцмережу. За його словами затримання відбувалося на стоянці для автомобілів поблизу будівлі Черкаської РДА на вул. Чорновола. На одному з фото можна впізнати сільського голову Яснозір'я Ткаченка Василя Капітоновича.

Офіційної інформації щодо причин, підстав та обставин затримання наразі немає. Як повідомив в інформаційному огляді дня журналіст Вадим Комаров мова йде про неправомірну вигоду у розмірі всього 10 тис. грн.

Відзначимо, що Василь Ткаченко більш відомий як один з лідерів спротиву будівництва нових пташників в Черкаському районі поблизу сіл Яснозір'я та Мошни. Там після тривалого протистояння яке тривало у 2014-2015 роках під тиском жителів сіл, інвестори відмовилися від будівництва. 

Напринкінці грудня 2015 року двоє невідомих увірвалися в кабінет сільського голови та побили його. Тоді сам постраждалий та активісти пов'язували побиття саме з принциповою позицією голови проти будівництва пташників.

Згодом особи нападників були встановлені, ними виявилися уродженці Вінничини – Денис Солоненко та Денис Олексієнко. Справа нині знаходиться в Черкаському районному суді, але вирок не винесений, чергове засідання призначене на 18 січня. 

Останні новини

Loading...