Користувацький вхід

Розслідування криміналу замість відкриття Драмтеатру

Четвертий рік будівництва, вартість договорів на понад 115 млн. грн., прострочені обіцянки губернатора про відкриття, а тепер ще й кримінальне провадження. 

Такі наслідки реконструкції Черкаського академічного обласного музично-драматичного театру після пожежі 1 липня 2015 року.

З лютого цього року розслідується кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 (розтрата коштів) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) ККУ. Хоча за обіцянками вже екс-губернатора області Юрія Ткаченка, в лютому театр мав би запрацювати.

Придніпровським судом, за клопотанням слідчого, призначеноco судову товарознавчу експертизу щодо об'єму та фактичної вартості виконаних робіт.

Провадження розслідується за результатами актів аудиту використання коштів проведеного Рахунковою палатою. Згідно акту, за результатами огляду робіт та придбання устаткування, відображених в актах за 2017 рік виявлено їх фактичну відсутність на суму в 7,5 млн. грн. Вже в коригувальних актах ці кошти були зняті мінусовими актами.

Також в актах за 2018 рік було виявлено фактичну відсутність виконаних робіт та обладнання на суму 7,2 млн. грн. Однак в ході ревізії Держаудитслужби ці порушення також були усунуті. 

Відзначимо, що попри обіцянки владців, в грудні минулого року на виконання залишкових робіт було укладено договір вартістю 47 млн. грн. Роботи мають бути завершені до кінця цього року.

Замовлення на проведення робіт по даному об'єкту, стабільно протягом чотирьох років реконструкції, отримувало ТОВ ПМ-Арсенал. Серед його засновників - скандально відомий бізнесмен Владислав Мамчур, в минулому працював начальником Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю в Черкаській області.

Loading...