Користувацький вхід

Радуцький пояснив чому Одарич фальсифікував вибори

На сьогодні депутат міської ради Олександр Радуцький анонсував прес-конференцію на якій розповів головну причину можливої відмови від депутатського мандату. Як і очікувалося причиною можливої відмови стали тотальні фальсифікації під час виборів міського голови та депутатів міської ради. 

Про це Олександр Романович заявив на прес-конференції, навівши лише окремі приклади кричущих порушень.

- Революція робилася не для того, щоб таке відбувалося в Черкасах. Таких виборів які відбулися в місті не було на моїй памяті. Якщо ТВК не відреагує на купу скарг, якщо правоохоронні органи не покарають хоча б одну людину, щоб нарешті ті хто це роблять зрозуміли, що не можна купувати, не можна фальсифікувати, то я складу свій депутатський мандат. Я закликаю зробити таку заяву всіх депутатів яким щось вартують чесні вибори та демократичні принципи, - заявив Радуцький.

Також він навів окремі приклади махінацій та явних фальсифікацій.

- Сьогодні вже очевидно, що є величезна кількість порушень, купа скарг лежить в ТВК. Соснівська ТВК і до сьогодні не може здати протокол і вона його не здасть бо просто не можуть звести цифри. Так ДВК № 711089 в протоколі вказано 580 голосів за ПВД – бюлетенів немає; 711071 – в день голосування значна частина бюлетенів збергілася в сейфі; 711002 – прослідковується фальсифікація за кандидата Роскопіна, вкинуто 158 бюлетенів; 710985 – бюлетні в сейфі; третя школа – голова ДВК з печаткою і бюлетнями зникла на дві години; 711004 – окремі члени комісії в блокнот відмічали на список проголосувавших; на дільницях на Луначарці явка виборців на місцевих виборах більше 90%, а на президентських – 60%. Все що я називаю, все повязано з командою Одарича, - повідомив Радуцький.

Також на думку Радуцького, опосередкованою ознакою фальсифікацій є і перемога окремих кандидатів від ПВД на мажоритарних округах, де вони не вели кампанії, але перемогли завідомо лідерів. Для прикладу він назвав округ Максима Булатецького, де переміг з великим відривом представник ПВД Бондаренко.

На думку Олександра Радуцького, Одарич пішов на такий крок, бо на кон було поставлене все його життя.

- У Одарича на кон було поставлене все життя та подальші перспективи. Він бачив, що Анатолій Бондаренко стрімко набирає рейтинг, тому він злякався і застосував брудні технології. Також він заявляв, що йому необхідна більшість депутатів у раді, ось чому він це і робив, - констатує Радуцький.
 

Останні новини

Loading...