Користувацький вхід

Протиборство серед опозиційних сил Черкащини наростає. Черговий демарш Булатецького М.І.: "В мене немає бажання приходити на ці прес-конференції"

У вирі останніх активних дій об'єднаних опозиційних сил Черкащини, якось загубилися, а можливо і не випадково не знайшли відповідного висвітлення деякі на нашу думку дуже важливі моменти з останньої прес-конференції опозиційних сил. Зокрема мова знову піде про одного з реальних лідерів черкаської опозиції - Миколу Булатецького, невизнаного владою переможця виборів на 194 окрузі.

Присутні на прес-конференції могли спостерігати якесь "особливе" відношення до Миколи Булатецького, як з боку організаторів заходу так і з боку формальних лідерів опозиційних партій. Схоже таке "особливе" ставлення, яке виявлялося в не зовсім зрозумілому форматі заходу коли один з реальних лідерів опозиції (мова йде про Булатецького) не міг нормально виступити, було помічено і самим Булатецьким. І після спроб себе стримати, все-таки сказав так би мовити "правду-матку". Хоча і в досить стриманій формі. Мабуть ще не втратив віри в те, що обласні керманичі опозиційних партій одумаються і візьмуться за активну саме опозиційну роботу, а не гратимуться у піддавки.

- В мене немає бажання приходити на ці прес-конференції, я це все знаю. Тому надалі буду робити свою прес-конференцію і надалі вестиму боротьбу з цим режимом. Я буду брати активну участь в акціях які організовують опозиційні сили, але я звертаюся до Анатолія Бондаренка, Наталії Старікової, - активізуйте роботу партійних структур, - заявив Микола Булатецький.

На такий емоційний спалах виступаючого, який сам взяв слово, опозиційні лідери мабуть не мали, що відповісти, тому дали змогу продовжити виступ. 

Однак залишилось відкритим питання буде брати участь Микола Іванович в прес-конференціях опозиційних сил чи організовуватиме свої? Поки що важко сказати. Але очевидним є одне, що конфлікт в середовищі ВО "Батьківщина" та "Фронту змін" наростає.

Останні новини

Loading...