Користувацький вхід

Привіт владі: На Черкащині Коліївщина - чоловік підірвав гранатою директора

Сьогодні вранці на Черкащині стався приклад який має серйозно насторожити як місцеву владу так і обласну та владу загалом – яскравий приклад сучасної Коліївщини. 

Коли влада нездатна забезпечити хоча б видимість справедливості вмикаються зовсім інші суспільні механізми. 

Так в селі Лящівка, Чорнобаївського району чоловік підірвав гранатою Ф-1 себе та керівника місцевого сільськогосподарського товариства Федора Скрипника з дружиною. Сам чоловік загинув, директор та його дружина в лікарні. 

Інформацію про вчинене вже підтвердили нашому виданню в обласному управлінні УМВС. 

- За фактом вибуху відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 15, частиною 2 статті 115 (замах на вбивство) Кримінального кодексу України. Подробиць та мотивів вчиненого повідомити ще не можемо. Постраждало три особи – директор СТОВ його дружина, підривач гранати загинув, - повідомив керівник прес-служби обласної міліції Дмитро Грищенко. 

Як повідомляє видання Дзвін конфлікт в селі тривалий і пов'язаний з тим, що місцеве СТОВ не бажає повертати земельні паї селянам які виявили бажання їх обробляти самостійно. Ще в 2014 році тут виникали конфлікти навіть бійки з представниками СТОВ.

Як кажуть очевидці, загиблий минулого року був жорстоко побитий працівниками СТОВ “Лящівка”, після чого став інвалідом. Не знайшовши справедливості, загиблий встановив її самостійно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРАВООХОРОНЦІ РОЗПОВІЛИ ПОДРОБИЦІ РАНКОВОЇ ТРАГЕДІЇ НА ЧОРНОБАЇВЩИНІ

Останні новини

Loading...