Користувацький вхід

Правий Сектор Черкащини заявляє про можливі провокації з боку "бандитського кола людей" (Відео)

Керівник Правого Сектору Черкащини Юрій Григор'єв зробив офіційну заяву про можливі провокації та штурм місцевого штабу організції. 

При цьому активіст говорив лише загальними фразами з яких незрозуміло, що за "коло людей" буде чинити провокації чи штурмувати приміщення місцевого штабу, яке знаходиться в тихому центрі міста по вулиці Хрещатик (у дворах за будівлею ТСОУ). 

- Виникла інформація що наший штаб будуть намагатися штурмувати певні кола людей. Звичайно ми відносимо ці кола до бандитських, оскільки у них є певні грошові інтереси, використовуються нашою організацією. Хочемо повідомити всіх українців – Правий сектор ніколи не біг за грошима, ми завжди стояли за добробут нації. Якщо ж нас використовують бандитські кола щоб заробити на нас кошти, ми це присікаємо. Зараз ми не йдемо на відкритий конфлікт з бандитськими колами, проте є можливість що вони захочуть дати нам по заслугах, як це вони кажуть. Але ми цього не боїмося, наша організація вже звикла триматися на певному рівні небезпеки. Тому якщо вони до нас прийдуть – ми дамо належну відповідь, але ми обіцяємо, що на провокації вестися не будемо, оскільки для нас закон – не пусте слово. Тому ми наголошуємо, що якщо до нас прийдуть з провокаціями, ми будемо реагувати належним чином, так як нам дозволяє закон, право останнього бою в нас ніхто не забирав, - заявив Юрій Григор'єв.
 

Останні новини

Loading...