Користувацький вхід

Працівники міліції викрили діяльність підпільного грального закладу

Співробітниками Управління державної служби боротьби з економічною злочиністю УМВС України в Черкаській області постійно проводяться різноманітні оперативні заходи, спрямовані на виявлення, фіксацію та притягнення до відповідальності осіб, які порушують Закон України «Про заборону грального бізнесу в Україні»: проводяться рейди, вилучається гральне обладнання, здійснюються перевірки.

Та деякі підприємливі «бізнесмени» будь-яким шляхом намагаються продовжувати свою незаконну діяльність, заманюючи швидкими збагаченнями людей, які гадають, що зможуть з легкістю розбагатіти. Проте, замість омріяних достатків, «мрійники» приносять біду та горе у власні родини.

Так співробітниками сектору державної служби боротьби з економічною злочиністю Соснівського райвідділу міліції спільно з працівниками УДСБЕЗ УМВС в ході супроводження кримінального провадження відкритого за ч. 1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України було задокументовано незаконну діяльність підпільного грального закладу в якому проводились азартні ігри за допомогою комп’ютерної техніки та гральних автоматів.

 

Як з’ясувалось, гральний заклад підприємливі господарі розмістили в підвальному приміщенні, щоб не привертати до себе зайвої уваги, а за сходовою кліткою, що вела до приміщень, пильно слідкувала камера відео нагляду, щоб не впустити в середину нікого зайвого. Але всі ці заходи конспірації для порушників закону виявились марними і їх злочинну діяльність було викрито.

 

В ході проведення обшуку в приміщенні грального закладу працівники міліції виявили та вилучили: 21 системний блок, 15 моніторів, 17 гральних автоматів та грошові кошти, отримані від незаконної діяльності, на загальну суму 750 гривень.

 

На даний час триває слідство та встановлюються організатори підпільного грального бізнесу, - повідомляє сайт обласного управління МВС України в Черкаській області.

Останні новини

Loading...