Користувацький вхід

Повторно скасовано перемогу ФОПа у закупівлі рукавичок на 2,8 млн. грн.

Антимонопольний комітет повторно скасував перемогу ФОПа у тендері на закупівлю рукавичок для комунальних лікарень Черкас, по удвічі завищеній ціні. 

В Черкасах департамент економіки та розвитку міської ради двічі провів торги на закупівлю більше 400 тис. пар медичних рукавичок з очікуваною вартістю у 2 млн. 906 тис. грн. Однак договір поки що не укладено з жодним учасником.

Перші торги відбулися ще в лютому цього року, перемогу в них здобув ФОП Аргеєв Сергій Миколайович із пропозицією 2 млн. 884 тис. грн. Договір з переможцем не було укладено, а торги скасовано «через відсутність пропозицій».

Скасуванню перших торгів передувала скарга одного із конкурентів ТОВ «Чернівціфармація» до Антимонопольного комітету. У березні антимонопольники зобов’язали тендерний комітет скасувати рішення про перемогу у тендері ФОП Аргеєва С.М. через невідповідність тендерній документації банківської гарантії.

Після цього рішення антимонопольників, департамент економіки знайшов погрішності у документах всіх учасників торгів і всі пропозиції були відхилені.

Другі торги були оголошені у березні і в них знову перемогу здобув ФОП Аргеєв С.М. з пропозицією у 2 млн. 790 тис. грн., що була на 94 тис. грн. меншою ніж в перших торгах.

ТОВ «Чернівціфармація» яке на перших торгах запропонувала вартість у 2 млн. 904 тис. грн. на других торгах знизила ціну до 2 млн. 800 тис. грн., знову подало апеляційну скаргу до антимонопольного комітету. Скарга була задоволена і антимонопольники скасували рішення тендерного комітету про визнання переможцем ФОПа Аргеєва С.М. цього разу через неправильно оформлену специфікацію товару.

Тепер тендерному комітету доведеться обирати постачальника з двох інших учасників ТОВ «Чернівціфармація»(2 млн. 800 тис. грн.) та ФОП Середа Валентина Борисівна (2 млн. 793 тис. грн.) або ж шукати неточності в їх документах та скасовувати торги.

В будь-якому випадку цінові пропозиції всіх учасників виглядають занадто дорого, якщо дивитися у розрізі укладення договорів на поставку такого товару по країні. Як ми вже писали, вартість за таких цінових пропозицій завищена щонайменше удвічі. А для Черкас мала б складати порядка 1,2 млн. грн. (сума вирахувана і загального порівняльного аналізу укладення договорів на такі товари по Україні - ред.)
 

Останні новини

Loading...