Користувацький вхід

Посадовець уклав угоду за зловживання впливом під час реалізації поросят

Посадовець державної дослідної станції ННЦ “Інститут землеробства”, уклав угоду з прокурором за зловживання впливом під час продажу поросят.

Сергій Корінний, обіймаючи посаду завідувача відділу тваринництва станції (знаходиться в селищі Холоднянське, Смілянського району), в жовтні-листопаді 2018 року вимагав та отримав неправомірну вигоду за вплив на прийняття рішення керівництвом станції, щодо безперешкодної реалізації 50 поросят у розмірі 10% від їх вартості. 

В кінці листопада, 50 поросят племінних порід були реалізовані на суму 137 тис. грн. Після цього, 10% від цієї суми були перераховані посадовцю на банківську карту. 

До Смілянського міськрайонного суду надійшла та була затверджена судом, угода між прокурором та підозрюваним про визнання винуватості. Згідно угоди, підозрюваному призначено покарання — штраф у розмірі 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (12750 грн.).

Відзначимо, що в 2018 році фіксувалися неодноразові випадки захворювання поголів'я свиней на Африканську чуму. Останній спалах - у грудні минулого року.

Останні новини

Loading...