Користувацький вхід

Поновлений мер Сміли відмовився від зарплати у 200 тис. грн.

Вчора відбулась сесія Смілянської міської ради на якій головував поновлений після двох років судів міський голова Олексій Цибко.

У великому сесійному залі був аншлаг – сміляни прийшли послухати виступ, риторику, план і побачити перші дії відновленого та реабілітованого міського голови, інформує smila-ua.

Спершу секретар міської ради Костянтин Синьогуб прочитав постанову Верховного Суду України про те, що Олексія Цибка поновлено на посаді. Потім на трибуну вийшов сам мер і подякував всім, хто його підтримував. Олексій Цибко сказав, що за ці два роки, поки його відсторонили від роботи, він спостерігав за подіями у місті, вчився і робив для себе висновки. Він хотів би закопати сокиру війни, припинити сварки при владі і почати працювати для розвитку Сміли.

Олексій Цибко заявив, що відмовляється від своєї зарплати у сумі більше 200 тис.грн, яку йому мали б компенсувати за ці два роки. Нехай ці гроші підуть на розвиток міста! – заявив він. Мер дав характеристику соціально-економічного стану, у якому зараз опинилось наше місто, продемонструвавши, що добре знає про всі проблеми і буде їх вирішувати.

Одне з перших завдань – ремонт доріг. На думку Олексія Цибка їх у Смілі вже немає тому, що попередня влада брала відкати у підрядників, а підрядники безсовісно економили на сировині, щоб теж нажитись на дорогах. Олексій Цибко сказав, що він буде контролювати ремонти доріг, надаватиме переваги підрядникам, які даватимуть гарантії своєї роботи на 7-10 років.

 

Loading...