Користувацький вхід

Поліція розповіла, що черкащани незадоволені громадським транспортом

Як інформують у патрульній поліції Черкас, 30 травня на базі Управління патрульної поліції відбулась спільна нарада з перевізниками та Укртрансбезпекою. До цього, на сторінці у фейсбук, проводилося опитування серед містян, які скаржились на умови перевезення маршрутними транспортними засобами.

Серед коментарів можна виділити, що найбільше черкащани не задоволені ставленням кондукторів до пасажирів, зовнішнім виглядом працівників, брудом у салонах та технічним станом маршруток, а також постійне порушення правил дорожнього руху водіями, незручність маршрутів та розташування зупинок.

Від так, на нараді начальник сектору безпеки дорожнього руху УПП м. Черкаси Анатолій Милостян зазначив, що від початку року у Черкасах сталося 40 аварій за участі громадського транспорту, 13 із них – ДТП з постраждалими. 31 дорожньо-транспортна пригода виникла саме через порушення правил дорожнього руху водіями громадського транспорту. Основні види ДТП: зіткнення, падіння пасажира, наїзд на перешкоду та наїзд на пішохода.

"Найбільше аварій зафіксували за участі машин КП "Черкасиелектротранс" – 6 ДТП. Серед лідерів маршрутних перевізників в антирейтингу: "Черкаси-Автотранс" – 5 ДТП, ДП "ЧАРЗ-Авто" та "Авто-Тюл" – 4 ДТП", – каже Анатолій Милостян.

"Часто черкащани страждають в ДТП через недбале кермування водіїв маршруток, які не дотримуються Правил дорожнього руху та провокують своїми діями аварійні ситуації. Відтак, патрульні дієвіше реагуватимуть на такі порушення, якщо після наради перевізники не зроблять висновіків і не проведуть профілактичну бесіду зі своїми працівниками”, - додав начальник Управління патрульної поліції Черкас Олександр Кокоба. 

Loading...