Користувацький вхід

Політичний манкурт і лобіст дерибану Соснівки вже в радниках губернатора

Новоспеченим радником голови Черкаської ОДА Ігора Шевченка став депутат обласної ради Роман Буданцев. 

Посвідчення радника продемонстрував сам депутат журналісту видання Прочерк на Чорнобаївщині.

Буданцев на політичному олімпі Черкащини з'явився на місцевих виборах 2015 року. Був обраний депутатом обласної ради від політичної партії ВО “Батьківщина”. В лютому 2016 року був обраний до складу так званогобандитського виконкому і отримав посаду заступника міського голови. Під час перебування на посаді заступника, тітка Романа Буданцева з Кропивницького, набула у власність дві діляночки по 0,1 га в елітній Соснівці

Залишався членом виконкому і на посаді заступника до початку січня 2018 року, коли виконком було розпущено тотальною більшістю голосів депутатів після більше п'ятимісячної кризи. В протистоянні мера та антимерської більшості, тоді Буданцев став на бік опонентів міського голови батьківщинівця Анатолія Бондаренка. При переформатуванні більшості в лютому 2018 року в новий виконком вже не втрапив.

В жовтні 2018 року Роман Буданцев вже очолив Черкаську міську організацію Радикальної партії Олега Ляшка. На позачергових виборах до Верховної Ради балотувався як самовисуванець по 195 виборчому окрузі набравши підтримку 2,69% голосів виборців. При цьому він активно використовував символіку політичної сили “Слуга народу” та втрапив до "ЗЕопарку".

Також Роман Буданцев виступає лобістом "прихватизації" дачі Андреєва в Соснівці і просуває це питання через Черкаську обласну раду. Приватизація нерухомого майна на земельній ділянці у 5,3 га за адресою Менделеєва 4 дасть можливість повернутися до питання висотної житлової забудови цієї ділянки.

Loading...