Користувацький вхід

Поки депутат відмазувався в суді за нетверезе водіння, попався вдруге

Депутат Черкаської міської ради від ВО «Черкащани» за короткий період часу двічі попався за нетверезим водінням.

Спочатку Іван Сухарьков на власному автомобілі «Mitsubishi Pajero» розсікав Черкасами в нетверезому стані 19 березня, згодом вже 10 травня в стані алкогольного спяніння їздив столицею. 

Примітним є те, що другий протокол про адміністративне правопорушення був складений тоді, коли перший ще знаходився на розгляді Придніпровського суду. 

Нагадаємо, що за нетверезе водіння в Черкасах депутат так і не поніс покарання. Кількість алкоголю в крові депутата становила 0,8 проміле, однак суд закрив провадження через порушення процесуальних норм під час фіксації правопорушення працівниками поліції. Як в суді пояснював сам депутат він з вечора випив бокал вина, а коли сідав за кермо минуло вже декілька годин і зважаючи на власну комплекцію вважав, що норма алкоголю в крові допустима. 

Вже вранці 10 травня обранець був затриманий столичними поліцейськими та пройшов освідчення на «Драгері», який показав 0,54 проміле алкоголю в крові. Адміністративний протокол був переданий до Печерського районного суду. Нині суд повернув протокол на дооформлення з формальних підстав, що швидше за все дасть можливість депутату знову уникнути будь-якого покарання. Зокрема підставою для повернення протоколу стало те, що для освідчення використовувався пристрій «Драгер» модифікації якого нема в переліку затвердженому наказом міністерства внутрішніх справ.
 

Останні новини

Loading...