Користувацький вхід

Поблизу Дніпра хочуть створити Нью-Васюки

В Черкасах на шматку набережної в мікрорайоні Митниця, яка давно віддана в оренду і де триває будівництво житлового кварталу, терміново захотіли створити міні Нью-Васюки.

Неймовірне прозріння відбулося з кількома політичними силами і вони почали педалювати тему дійсно цікавого проекту по створенню рекреаційно-відпочинкової зони на набережній в районі вулиць Козацька – Героїв Дніпра. Але наперед відзначимо, що сама ідея є вже приреченою на провал, а її озвучення – це скоріше дешевий піар та популізм, аніж реальне прагнення її реалізувати. Чому саме так варто сприймати ідею міні Нью-Васюків із парком, готелем, аквапарком, пляжною зоною та ін. далі і розповімо. 

Фото з концепцією забудови набережної оприлюднив секретар Олександр Радуцький. 

Так днями голова міської організації Блоку Петра Порошенка Сергій Рубан на сайті міської ради реєструє петицію «Проти забудови берегової смуги/набережної річки Дніпро в м. Черкаси». На підтримку активно виступив секретар міської ради Олександр Радуцький (БПП) та закликав її підтримати. Вслід за секретарем кинулися підтримувати петицію і депутати та громадські активісти різного штибу. Всього за кілька днів вдалося зібрати необхідні 250 голосів, збір підписів продовжується, але вже цього достатньо щоб винести розгляд петиції на розгляд міської ради. 

Найрішучішими боротьбистами із забудовою набережної виступають представники колись непримиренних суперників Блоку Петра Порошенка та Партії Вільних Демократів. Тим часом на самій набережній вже триває будівництво, оскільки і право оренди землі і дозвільні документи на руках у забудовника. 

Цирк на дроті 

Ініціатива БПП по забороні житлової забудови знаходить всезагальну підтримку серед містян, але тут варто освіжити голову насамперед цим «боротьбистам», а містянам оцінити їх фальш та красу гри. Далі про це максимально коротко, але фактами. 

Так щоб розпочати те чи інше будівництво треба отримати чимало дозволів, в тому числі зелене світло забудові давалося і депутатами міської ради, в тому числі і тими «боротьбистами» які зараз люто виступають проти забудови. 

Зараз найбільш гостро стоїть питання по забудові земельних ділянок ПП «Шора» та ІБК «Будгарант» на них і акцентуємо увагу бо саме на цих ділянках мали б розташуватися нові Нью-Васюки. 

Так 22 грудня 2016 року сесія Черкаської міської ради приймає рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул.Героїв Дніпра,4, яка перебуває в оренді ПП «Шора». Відтак ділянка у 0,7 га набуває статусу земель житлової забудови під будівництво багатоповерхового житлового будинку. Нижче наводимо результати поіменного голосування всіх депутатів і окремо виносимо голосування тих депутатів які зараз виступають проти забудови. 

Так БПП яка зараз виступає проти забудови – дала за зміну цільового призначення, що дало зелене світло забудові – 6 із 6 своїх голосів.

Партія Вільних демократів яка зараз «проти» - дала за 5 голосів із 8 членів фракції. 

Блок Петра Порошенка

Радуцький Олександр Романович (секретар) – за
Бурячинський Володимир Степанович – за
Кіта Ігор Мечиславович – за
Мирза Микола Олександрович – за
Савенко Олександр Сергійович – за
Чернецький Костянтин Юрійович – за 

Партія Вільних демократів

Згіблов Олександр Георгійович – за
Гриценко Володимир Миколайович – за
Цегвінцева Альона Володимирівна – за
Чорнобіль Тетяна Андріївна – за
Шадловський Максим Володимирович – за

На фото витяг з порядку денного 

На фото поіменне голосування по питанню ПП "Шора"

Наступні земельні ділянки які будуть забудовуватися житловим кварталом загальною площею 3,46 га. та перебувають в оренді ІБК «Будгарант» також проходили через цей депутатський корпус і за великого бажання депутати могли б заблокувати прийняття рішення, але цього не зробили. 

Так 17 листопада 2016 року Черкаська міська рада ухвалила рішення «Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради від 28.12.2005 № 8-962» (саме цим рішенням землю було надано в оренду ІБК «Будгарант» під будівництво готелю). Свіжим рішенням міської ради призначення землі змінювалося з будівництва готелю на малоповерхову житлову забудову. В обгрунтованні рішення йшлося посилання на посилання на рішення Соснівського районного суду який зобов’язував вчинити певні дії (в рішенні суду йшлося про визнанання більшої частини земельної ділянки неналежною до водного фонду). 

Нижче наводимо результати поіменного голосування всіх депутатів і окремо виносимо голосування тих депутатів які зараз виступають проти забудови.

Блок Петра Порошенка

Радуцький Олександр Романович (секретар) – за
Кіта Ігор Мечиславович – за
Савенко Олександр Сергійович – за
Чернецький Костянтин Юрійович – за 

Партія Вільних демократів

Згіблов Олександр Георгійович – за
Коломієць Тарас Олександрович – за
Цегвінцева Альона Володимирівна – за
Чорнобіль Тетяна Андріївна – за
Шадловський Максим Володимирович – за

Так БПП яка зараз виступає проти забудови – дала за зміну цільового призначення, що дало зелене світло забудові – 4 із 6 своїх голосів.
Партія Вільних демократів яка зараз «проти» - дала за 5 голосів із 8 членів фракції.


 

Loading...