Користувацький вхід

По-багатому: голові облради нарахували "відхідних" на майже 400 тис. грн.

Голові Черкаської обласної ради нарахували відпускних виплат на майже 400 тис. грн. перед можливим призначенням на посаду голови ОДА.

Найвищого посадовця місцевого самоврядування не торкнулися соціальні проблеми з виплатами заробітних плат та відпускних бюджетникам в регіоні. До прикладу, такі проблеми в Каневі навіть переросли в перекриття доріг міста освітянами

Олександру Вельбівцю нарахували у загальному розмірі суму в 393 тис. грн. яку він задекларував трьома траншами як суттєві зміни майнового стану. Посадовець вніс повідомлення про суттєві зміни в декларацію від 13 липня на суму 100 тис. грн., від 25 липня на суму 151 тис. грн. та від 1 жовтня на суму 142 тис. грн. 

Відповідно сума виплат наблизилася до річного розміру доходу від заробітної плати посадовця за минулий 2017 рік, яка складала 434 тис. грн. У відповідь на запит до апарату обласної ради щодо даних виплат, нам повідомили, що сума в 393 тис. грн. - це кошти виплачені як відпускні за час перебування голови ради у відпустці в липні-серпні цього року та дні невикористаної відпустки за час його перебування на посаді. 

Відзначимо, що відповідно до встановлених премій, доплат та надбавок нарахування заробітної плати голови облради складає понад 50 тис. грн. в місяць і формується з наступних складових. 

Відповідно до постанови Кабміну № 363 від 10.05.2018 року посадовий оклад голови обласної ради визначений у розмірі 15400 грн. 

Відповідно до постанови Кабміну № 15 від 18.01.2017 року встановлено доплату за 1 ранг державного службовця у розмірі 1000 грн. 

Доплата за вислугу понад 10 років 30% від посадового окладу -4620 грн. 

Рішенням обласної ради від 02.03.2018 року голові облради встановлено:

- надбавку за особливий характер роботи та інтенсивніть праці у розмірі 90% посадового окладу з врахуванням доплати за 1 ранг посадової особи місцевого самоврядування - 14760 грн. 

- щомісячне преміювання у розмірі 100% посадового окладу за фактично відпрацьований час - 15400 грн. 

Відтак щомісячна заробітна плата яка нараховується голові обласної ради у 2018 році має складати орієнтовно 51180 тис. грн. 

Нагадаємо, що нещодавно кандидатура голови обласної ради Олександра Вельбівця була погоджена урядом на посаду голови Черкаської ОДА. За інформацією з політичних кулуарів його призначення на посаду лобіює олігарх Юрій Косюк. Попри погодження звільнення з посади нинішнього очільника області глава держави не поспішає підписувати відповідні укази. 

Після отримання солідних нарахувань відпускних, голова облради вже в новому статусі може отримати і новий статусний автомобіль. Так комунальне підприємство АТП обласної ради оголосило торги на купівлю нового комфортабельного автомобіля Тойота Кемрі за 1 млн. грн. Доречі спроба купівлі дорогої автівки (Інфініті) була і в минулому році, але після широкого розголосу від закупівлі відмовилися.

Останні новини

Loading...