Користувацький вхід

"Пилососити" мільйони щоб допомагати армії

«Пилососити» мільйони гривень з міського бюджету Черкас при цьому не бути в публічній політиці та сформувати імідж волонтера та людини з новими підходами в управлінні. Все задля того щоб йти в публічну політику та захищати власні бізнес-інтереси та суміжних суб’єктів підприємницької діяльності. 

Вийти з тіні невідомому широкому загалу підприємцю Андрію Бортнику який тривалий час сидів на освоєнні бюджетних коштів по прибиранню доріг, утриманню зелених зон, зупинок громадського транспорту, обслуговуванні зливової каналізації, вдалося порівняно швидко і ефективно.

За останній рік він зробив собі хороший імідж волонтера, адже створив громадську організацію «Спільна Справа» та організував найбільшу в країні лінію з виготовлення сухих борщів для потреб армії. Зрозумівши, що з приходом до реальної влади в місті команди секретаря міської ради Олександра Радуцького (яка б сама не проти була сісти на грошові потоки з бюджету, що власне і зробила відібравши значну кількість підрядів у структур підконтрольних Андрію Бортнику – ред.) Андрій Бортник вирішив, що настав час іти в політику.

Зазделегідь створений імідж волонтера, прийшовся вчасно і до цього бізнесмен влився в команду «Українського обєднання патріотів» та балотується на посаду міського голови Черкас від цієї політичної сили.

Кампанія кандидата виглядає доволі креативно і так чи інакше ефективно впливатиме на необізнаного виборця. Більше того, ми переконані, що навіть 99% укропівців не знають, які геніальні способи освоєння бюджетних коштів були ним вигадані та реалізовані. Ми ж заповнимо цей пробіл незадовго до дня виборів.

Перед тим як показати сіру сторону діяльності, відзначимо, що наприклад зимове утримання доріг яке здійснюється підприємством Андрія Бортника є ефективним прозорим і якісним. Для більш сірого освоєння коштів є інша схема – це так звані ФОПи які і адмініструє Андрій Юрійович, а в разі наїздів конкурентів надає посильну інформаційну та юридичну підтримку. Останній приклад таких наїздів був ще весною, тоді працювала ціла депутатська комісія та навіть напрацювала ряд пропозицій. Але в силу об’єктивних причин та в принципі законної схеми викачування міських коштів через фіктивне підприємництво справа далеко не зайшла. Ніхто ж не хоче викривити публічно таких схем, оскільки є неабияке бажання на них сісти.

Прагнення не здати їх в свою чергу і сприяло появі у Андрія Бортника прагнення балотуватися в мери, до того ж він балотується і в депутати міської ради по одному з округів.

Для прикладу роботи системи фіктивного підприємництва візьмемо прибирання зелених зон міста лише у Соснівському районі міста яке здійснюється ФОП Гончаренко А.Ю. Цей приклад беремо бо у публічному доступі важко але можна знайти на сайті міської ради документи, акти виконаних робіт та суми закриті по них. (На окремих з документів заретушовано дані ФОП - така от відкритість публічних грошей - ред.)

Система пилососу коштів міського бюджету – визначені зелені зони на яких прибирається «випадкове сміття». Згідно актів виконаних та проплачених робіт збирають сміття дуже активно і влітку і взимку з великою інтенсивністю щодня або через день. Таке прибирання «випадкового сміття» за рік випливає в мільйонні суми для міського бюджету.

По ідеї, виходячи з актів виконаних робіт пересічні черкащани чи не щодня мають бачити у зелених зонах міста людей які активно прибирають «випадкове сміття». Навряд чи хто бачить, але живі гроші йдуть.

Для прикладу наводимо закриті і проплачені акти виконаних робіт за лютий місяць 2015 року. Зелених зон в сумі прибрано на суму майже 350 тис. грн.(і це лише Соснівський район міста Черкаси), прибирання здійснювалося частіше ніж один раз в два дні. Читача подумає, що це нереально, що ж прибирати зимою наприклад в Соснівці чи на кільці біля санаторію «Україна», але документи говорять інше – прибирали, що аж гай шумів.

Весняно-літнє прибирання зелених зон від «випадкового сміття» також не дешево обходиться міському бюджету – так наприклад за перший тиждень травня ФОП Гончаренко А.Ю. на прибиранні зелених зон в тому ж Соснівському районі заробила 63 тис. з хвостиком гривень. За місяць не важко підрахувати яка буде сума.

Нехай читачі пробачать за якість скріна, документ у збільшеному вигляді можна переглянути за цим посиланням на сайті Черкаської міської ради.

То ж за рік прибирання такого от «випадкового сміття» містяни віддають ні багато ні мало а мільйони гривень, навіть не знаючи про те, що сміття ж те таки прибирається. Звичайно, що до такої нехитрої справи як прибирання «випадкового сміття» можна залучити тих самих безробітних із служби зайнятості, прибирають сміття активісти, тощо. Але більш надійним виглядає залучення таких от ФОПів. 

Більше того, не раз Андрій Бортник обурювався, що підряди дають незрозумілим підрядникам, таким наприклад як молода дівчина з Дахнівки Наталія Трояновська, в якої департамент ЖКК замовляє і очистку каналізацій і будівництво зливової каналізації.

Однак як виявилося ФОП Гончаренко А.Ю. також доволі приваблива дівчина, судячи із соцмереж добре знайома із Андрієм Бортником і теж мало віриться, що вона бігає по зеленим зонам Соснівського району і їх прибирає. 

В одній компанії з Альоною Гончаренко забирає сина друзів із пологового будинку (скріншот зі сторінки Андрія Бортника у Фейсбуці)

Знайомтеся, головна прибиральниця зелених зон Соснівського району Черкас Альона Гончаренко. 

Друзі вконтакті і по бізнесу. 

Насамкінець додамо, що покликання у кожного своє, вже сьогодні Андрій Юрійович передав чергову допомогу для армії (снайперську гвинтівку )в присутності народного депутата від БПП Олега Петренка, тому не варто йому заважати робити добрі справи.

А виборець може допомогти йому робити ще більше добре справ, адже присутність у владі, очевидно депутатом міської ради (в мерській гонці бере участь за олімпійським принципом – ред.) дасть можливість краще захищати бізнес-інтереси, отримувати більше прибутків, а відтак більше допомагати армії.
 

Останні новини

Loading...