Користувацький вхід

Пенітенціарії Черкащини показали високий результат на Чемпіонаті ДКВС України з гирьового спорту

На Чемпіонаті Державної кримінально-виконавчої служби України, котрий відбувався в період з 21 по 23 березня у місті Біла Церква, двоє спортсменів з команди Черкаської області показали високі результати у вправах «Поштовх» та «Ривок».

Зокрема, молодший інспектор відділу режиму і охорони Черкаського слідчого ізолятора Сергій Діхтяр посів 4 місце в особистому заліку, а старший інспектор з особливих доручень відділу охорони, режиму, нагляду і безпеки управління ДПтС України в Черкаській області Дмитро Клименко – 5.

У загальнокомандному заліку команда Черкащини посіла 10 місце серед 29 учасників Чемпіонату.

Після повернення зі змагань,Сергій Діхтяр зауважив, що той факт, що він опинився лише за один крок від п’єдесталу пошани, стане дуже вагомим стимулом продовжувати тренування для досягнення нових висот і спортивних звершень. Прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області.