Користувацький вхід

Павло Карась: "Коли блокування сесії - головна мета опозиції, то це - горе "

 

Вчора нарешті відбулася сесія Черкаської обласної ради. Яку так чекали і представники опозиції і представники влади. Події довкола цього заходу розгорнулися досить бурхливі та гарячі. Хоча нічого дивного в цьому і немає, оскільки вже досить давно анонсувалося протистояння між владою та опозицією саме на цей день.

Наше видання вже розміщувало матеріали по цій тематиці та оперативно інформувало нашого читача про події які відбувалися, як в залі засідань так і поза ним.

Але окрім думок опозиціонерів та представників влади, які що ті, що ті є переконаними у своїх діях, ми вирішили звернутися за коментарем з приводу вчорашніх подій до представника громадськості. Який це все бачив з боку, як незацікавлена особа. І нам стала цікава його думка, і як це все виглядало збоку? Таке невелике флеш-інтерв'ю нам вдалося взяти у відомої серед громадськості Черкащини особистості. Ми поспілкувалися з Павлом Миколайовичем Карасем.

Як Ви вважаєте, чи досягнуто мети опозиційними силами в результаті сьогоднішньої акції, по блокуванню сесії та вимог звіту губернатора і голови облради?

- Ніколи не думав, що метою може бути блокування сесії. Коли блокування сесії головна мета в опозиції, то це горе. Тобто чесно кажучи, основні гасла і посили від опозиції я незрозумів. Ну от, як сторонній спостерігач який не в «Батьківщині», «УДАРі» чи «Свободі» і не в партії регіонів, як нейтральна сторона, можна сказати як представник громадськості, мені абсолютно незрозуміло що відбувалося, - говорить Павло Карась.

Також Павло Миколайович дав зрозуміти, що не почув чітких і зрозумілих вимог від опозиції до влади.

- Із виступу лідерів зрозумів, що наприклад є проблеми в матері
Анатолія Бондаренка - їй відключили газ і місяць вона була без газу.
Не розслідуються злочини які були скоєні під час виборів. Так погоджуюсь проблема така є, - говорить Павло Миколайович.

Також Павло Миколайович прокоментував ситуацію із звітом губернатора.

- Щодо звіту губернатора. То тут саме цікаве, що губернатор в результаті всього цього сказав: він обурений тим що міліція не знайшла тих хто кидав гранату в Бондаренка; він розбереться з тим що посміли матері Анатолія Васильовича не дати газу; він сказав що звітується, що звіт буде з вівторка майже там кущовим принципом і в газетах і так далі. Тобто коли опозиція мала намір почути звіт губернатора – вона досягнула своєї мети, - говорить Павло Карась.

Нам була цікава оцінка сторонньої людини щодо того способу яким нардепи від опозиції Сергій Пашинський та Костянтин Бондарєв покинули сесійну залу. Нагадуємо вони вийшли з боку бульвару Шевченка де не було мітингувальників. Один з нардепів прокоментував нам що сесія заблокована і достатньо депутатів місцевих рад щоб її блокувати.

- Я був в залі, я бачив те, що там відбувалося - сесія не заблокована. Щодо того як вони виходили, я тут не можу нічого коментувати. Скоріше за все, причиною було те, що фактично заблокований міліцією вихід з боку скверу і вони не могли вийти з цього боку без скандалу. А очевидно на скандал вони були не налаштовані і не пішли, - говорить Павло Карась.

От так побачив та прокоментував нам вчорашні події по блокуванню сесії обласної ради опозицією, представник громадськості.
 

Loading...