Користувацький вхід

Після дощів і гроз повернеться спека

Майже тиждень на Черкащині спостерігалася прохолодна погода. Середньодобові температури на 2-4º нижче норми, максимальні температури вдень не перевищували 21-24º, ночі видалися холодними 7-9º.

Про це повідомляє начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Проте цей період завершується і погода поступово набирає більш звичайні для цього часу риси. 

За прогнозом, малорухомий холодний атмосферний фронт з хвилями, який простягнувся із центру Західної Європи на Україну, зумовить і завтра нестійку погоду з періодичними дощами та грозами, в окремих районах можливі град і шквали 15-20 м/с. Хмари заважатимуть денному сонячному прогріву, тому температура не перевищить +23+25º. Вночі буде достатньо тепло +10+15º. Така нестійка погода протримається до четверга.

Надалі до керування погодою приступить виступ західного антициклону. Хмарності поменшає, опади малоймовірні. Вдень температура підвищиться до +26+28º, вночі +12+17º. А у вихідні дні температура навіть досягне спекотних позначок.

Малоактивні атмосферні процеси неспроможні забезпечити випадіння рясних дощів по всій території області, але в окремих районах області покращення зволоження ґрунту та зниження показника пожежної небезпеки цілком можливе.

Loading...