Користувацький вхід

Підприємство з орбіти депутата облради ошукали на 3,3 млн. грн.

Підприємство з бізнес-орбіти депутата облради, головного аграрника області Віктора Полозова ошукали на 3,3 млн. грн.

ТОВ “Красногірський олійний завод” перерахував аванс у розмірі 3,3 млн. грн. за поставу соняшника, але продукції не отримав. 

За даним фактом, за заявою представника потерпілої сторони, розслідується кримінальне провадження по факту шахрайства. Зокрема встановолено, що в січні працівники бухгалтерії ТОВ “Красногірський олійний завод” перерахували на банківський рахунок кошти в розмірі 3,3 млн. грн. в якості авансу за поставку соняшника з ФГ “Вязівське”. 

Невідома особа представилася представником ФГ “Вязівське” та на електронну пошту підприємства надіслала відскановану копію договору між ФГ “Вязівське” та ТОВ “Красногірський олійний завод”. Після чого, кошти були перераховані на рахунок зазначений в надісланій копії договору. Коли автомобілі прибули для відвантаження продукції, бухгалтер ФГ “Вязівське” повідомила, що кошти їм не надходили тому відвантаження продукції не буде здійснюватися. Як пояснили представники фермерського господарства в зазначеній копії договору вказано інший розрахунковий рахунок, який не належить господарству, а особа яка його надала не є їх представником. 

Після перерахунку коштів, особа яка видавала себе за представника ФГ “Вязівське” перестала виходити на зв'язок. Кошти з рахунку зазначеному у фіктивному договорі в розмірі 3,23 млн. грн. були перераховані на рахунок ТОВ “Вестерн Юст”. 

В рамках кримінального провадження банківський рахунок ТОВ “Вестерн Юст” було арештовано, а згодом ухвалою Соснівського суду банк який обслуговує рахунок зобов'язано перерахувати кошти у розмірі 3,23 млн. на рахунок потерпілої сторони. 

Бенефіціаром ТОВ “Красногірський олійний завод” є дружина голови обласної організації Аграрної партії України Віктора Полозова, Ольга Полозова. ТОВ “Вестерн Юст” зареєстроване в столиці та записано на Євгена і Наталію Гаркуша. 

  

Останні новини

Loading...