Користувацький вхід

Підозрюваного в організації вбивства журналіста якого відпустив суд, знову затримали в залі суду

У вівторок, 30 травня 2017 року, суддями апеляційного суду Черкаської області змінено запобіжний захід підозрюваному в організації викрадення та вбивства журналіста Василя Сергієнка із взяття під варту на домашній арешт в нічний час.

47-річний Вадим Мельник тривалий час переховувався від слідства та перебував у розшуку. 17 травня 2017 року слідчим суддею Придніпровського районного суду м. Черкаси вказаному вище підозрюваному обрано запобіжний захід тримання під вартою строком на 60 діб, без права внесення застави. Однак 30.05.2017 ухвалу суду скасовано за апеляцією сторони захисту. Після цього залу суду заблокували місцеві активісти. 

Підготувала свій "сюрприз" і сторона обвинувачення, тут же в залі суду було оголошено нову підозру та затримано зловмисника  в порядку ст. 208 КПК України за новою підозрою в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації) Кримінального кодексу України. Протягом 72 годин підозрюваному мають обрати запобіжниц захід в суді першої інстанції.

За інформацією офіційного сайту Черкаської обласної прокуратури.

Останні новини

Loading...