Користувацький вхід

Підозрюваним в педофілії виявився колишній учасник АТО

Підозрюваним в педофілії, який чинив насильницькі дії по відношенню 12-річної школярки в Черкасах виявився колишній учасник АТО з Київщини.

Днями підозрюваного було затримано та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці. 

Як виявилося, зловмисник Віталій Сташевський проживає в с. Білгородка Києво-Святошинського району, що на Київщині та є колишнім учасником АТО. 

Насильницькі дії стосовно школярки в Черкасах зловмисник вчинив у жовтні минулого року. На розі вул. Грушевського-Благовісна підійшов до школярки яка сиділа на лавці та попросив її купити квітів для покладання на могилу свого брата. Після відмови, сів на лавку та схопив дівчину за горло і повідомив, що якщо вона хоче жити то має йти за ним і не кричати, інакше заріже. Після цього взяв дівчину за руку і потягнув її в напрямку бульвару Шевченка. Коли дівчинка перестала чинити опір вихопив з її рук мобільний телефон і поклав собі в кишеню. 

Після цього вчиняв інтелектуальне розбещення малолітньої ведучи розпусні розмови, вимагаючи щоб малолітня називала себе “повією” та запевняв її, що вона буде йому “дружиною”. Крім цього зловмисник силоміць змушував малолітню смоктати пальці його рук та цілував її в губи. Розповідав, що буде її гвалтувати, а згодом продасть для сексуальної експлуатації. Йдучи по вул. Гагаріна із нападником, дівчина скористалася нагодою, вирвалася та звернулася за допомогою до сторонньої особи. Після цього нападник втік. 

Окрім обрання запобіжного заходу, слідчі клопочуть про призначення підозрюваному психологічної експертизи.

Loading...