Користувацький вхід

Під час обшуку вилучено імовірне знаряддя вбивства журналіста

Під час обшуку місця проживання імовірного нападника на журналіста Вадима Комарова вилучено молоток та сокиру.

Придніпровський суд задовольнив клопотання слідства про призначення генетично-молекулярної експертизи у кримінальному провадженні, повідомляє Про все.

Експерти ДНДЕКЦ МВС України мусять з'ясувати чи є на поверхні молотка та сокири, наданих на експертизу, кров чи клітини з ядрами. Якщо так, чи можливо встановити їх генетичні ознаки (ДНК профіль) та чи збігаються їх генетичні ознаки з генетичними ознаками потерпілого.

Згідно з текстом ухвали, Вадим Комаров імовірно отримав поранення внаслідок дії тупого предмета граненої форми. Під час проведення обшуку за місцем проживання імовірного нападника правоохоронці вилучили молоток та сокиру, які можуть бути знаряддям вчинення злочину.

Також у тексті ухвали йдеться про те, що правоохоронці із великим ступенем імовірності встановили причетну особу до кримінального правопорушення. Проте речник ГУНП у Черкаській області Дмитро Грищенко повідомив, що нападник офіційно не встановлений доти, доки йому не оголосили про підозру. Зараз у справі вбивства Вадима Комарова проводяться слідчі дії.

Останні новини

Loading...