Користувацький вхід

"Опричники" Полякова "кинули" людей - опозиціонер "у сірка очі позичає"

Опозиційне «фінансове кидалово» міцно пройшлося Черкащиною. Особливих здобутків на цьому поприщі вдалося досягти партії «УДАР Віталія Кличка». Однак почесне друге місце варто віддати кандидату у народні депутати від об’єднаної опозиції Максиму Полякову.

- Я працював керівником агітаційного відділу в штабі у Максима Полякова. Пропрацював на нього декілька місяців під час минулорічної виборчої кампанії до парламенту. Агітував людей з сіл округу працювати на його перемогу. Постійно їздив на своєму автомобілі в Черкаси, заправляв пальним автомобіль за свій рахунок. Мені обіцяли, що всі витрати компенсують. В результаті Уманський районний штаб цього кандидата залишився мені винен 10 тис. гривень за бензин та 20 тис. гривень за роботу. Зараз опозиціонер стверджує, що ми працювали за ідею. Але яка ж може бути ідея. Я особисто не багатій, щоб за ідею якої насправді немає викласти з своєї кишені 10 тис. гривень на паливо, - говорить Валентин Мельник. 

Головних винуватців фінансового «кидка» пан Валентин вбачає безпосередньо в особі керівника Уманського районного штабу Максима Полякова – Буряка Степана Петровича та самому кандидаті від опозиційних сил. 

Пан Валентин та інші обмануті опозиціонерами, колишні працівники штабів задіяні у виборчій кампанії спробували навіть достукатися до серця опозиційного лідера Арсенія Петровича Яценюка. Написали йому листа. Та очевидно, чи то лист не дійшов до адресата, чи можливо це в порядку речей кидати людей, але замість адекватної реакції – молодий опозиціонер отримав підвищення по партійній лінії – ставши членом політради вже об’єднаної ВО «Батьківщина» за рекомендацією самого Арсенія Петровича.  

Розміщуємо текст листа скаржників до Арсенія Яценюка. 

Правди ради, треба відмітити, виходячи з тексту листа, що скаржники вже неодноразово попадалися на заманливу вудку «політичних заробітків» та були «кинуті». Однак навіть цей факт не може знімати політичної відповідальності з Максима Полякова та його місцевих «опричників». 

Сам пан Валентин має на руках навіть договір про надання транспортних послуг укладений з Буряком Степаном Петровичем. Можливо саме він і дасть можливість повернути хоча б витрачені на пальне кошти і то в разі подання до суду. Мова ж про повернення всіх заборгованих коштів зараз навіть вже не йде.


Зрозуміло, що досягти повного погашення боргів вже не вийде. Проте ця неприємна історія повинна навчити постраждалих не довіряти політичним «фарбованим лисам», а суспільство має піддати громадському осуду таку поведінку «опозиціонерів». 

Сам же Максим Поляков стверджує, що він не був керівником штабу і питання щодо боргів не до нього, що ніяких боргів ні перед ким не має, а ті люди які працювали робили це виключно за ідею. 

Хоча більш-менш обізнана в політичному житті людина прекрасно розуміє, що штабні структури тісно пов’язані з кандидатом. І головне, за їх роботу, насамперед політичну відповідальність повинен нести саме кандидат Максим Поляков. 

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Loading...