Користувацький вхід

Опозиція заявляє про тиск влади: учасників завтрашнього мітингу-протесту "Черкащина: настав час діяти!" ДАІ не пускає в Черкаси

Влада чинить перешкоди проведенню мітингу-протесту "Черкащина: настав час діяти!", який Об'єднана опозиція області проводитиме 6 квітня в Черкасах. Зокрема, на постах ДАІ не пропускають автівки і автобуси з учасниками завтрашньої акції.
Як стало відомо, таке спостерігається в Корсунь-Шевченківському, Катеринополі, Смілі, Умані. ДАІшники перепиняють автобуси та автомобілі, в яких можуть їхати учасники акції. В опозиції не сумніваються – наказ не пускати мітингувальників на акцію віддано "високим керівництвом" з Черкас. Більше того, стоїть питання про звільнення тих начальників місцевих управлінь ДАІ, які не послухаються і пропустять мітингувальників на акцію.
Крім того, активісти опозиції, які в наметах роздають агітпродукцію та розповсюджують інформацію про завтрішню акцію, теж піддаються тиску. Ще першого дня до наметів почали підходити молодики спортивної статури та неоднозначно натякати, що підтримка подібної акції, а тим більше - агітаційна робота з населенням є небезпечною для здоров'я, - повідомляють у прес-службі обласного осередку партії "Фронт змін".
 

Останні новини

Loading...