Користувацький вхід

Олень побив селянку яка його прихистила

Торік сім’я з Журавки Шполянського району прихистила мале оленятко, яке відбилося від своєї мами і вже ледве дихало.

Господиня назвала мале дике телятко Васею, навчила його пити з дитячої пляшечки молоко. Знайдою тішилася вся їхня родина, заходили подивитися знайомі. А воно звикло ходити за хазяйкою та її донькою слідом, пишуть Шполянські Вісті.

На початку нинішнього літа замість колишнього малюка у повітці вже стояла доросла тварина, у якої виросли красиві молоді ріжки. Та попри свою красу і домашнє виховання дедалі частіше у молодого оленя почали проявлятися ознаки дикого звіра. Одного разу господиня відібрала у нього граблі, якими Вася спробував гратися. А той не пробачив жінці такого і вочевидь затаїв зло. Не минуло багато часу, як колишній лісовий мешканець, будучи прив’язаним на подвір’ї, напав на свою рятівницю і побив рогами та гострими копитами так, що вона й досі боїться про те згадувати. Зізнається, що якоїсь миті думала, що аби вижити під копитами Васі…

Потрапляли в немилість оленя й інші родичі та знайомі жінки, які спершу не повірили в таку неочікувану агресивність колись такої милої тваринки. З горем пополам та з допомогою чоловіків оленя вдалося вивезти до лісу подалі від дому.

Пригадуючи, скільки молока від власної корови та зерна згодувала невдячному знайді, жителька села зареклася брати додому диких тварин.

Останні новини

Loading...