Користувацький вхід

Олійник обіцяє розслідувати розстріли на Майдані

Екс-мер Черкас та організатор так званого «Комітету порятунку України» Володимир Олійник обіцяє розслідувати розстріли на Майдані.

Про це він заявив на прес-конференції в Москві присвяченій четвертій річниці трагічних подій в столиці України. 

На його переконання розслідування вбивств можливе лише після зміни нинішнього політичного режиму, за нинішньої влади жодних шансів на об’єктивне розслідування немає. 

- Ну знайдіть мені в історії хоча б один випадок коли вбивця розслідував би ефективно власний злочин. Ну немає такого. Вони для цього зробили і відповідні правові дії. 21 лютого 2014 року коли тільки прийшли до влади вони видали закон, так званий закон про амністію. В чому суть? Вони написали наступне – якщо ти учасник майдану то ти звільняєшся від відповідальності за скоєні злочини. Коли всі стверджували, що це були мирні акції, але якщо мирні акції то це без порушення законів. Ну але так буває, що дрібне хуліганство, непокора правоохоронцям але в цілому це незначні проступки. Але в цьому законі прописали, що звільнити від кримінальної відповідальності по 80 статтях (насильне усунення влади, захоплення влади, бандитизм, грабежі, тероризм тощо). Тут прописана не просто амністія, а прописали що докази зібрані знищити і заборонити збирати нові докази, - зазначив Володимир Олійник. 

Також Олійник переконаний, що окремо буде кримінальний процес за фактом здійснення державного перевороту і відповідальність нестимуть сьогоднішні державні лідери. 

- Обовязково буде кримінальний процес по факту державного перевороту. І тих що сьогодні дають покази, подивіться на покази Турчинова, Яценюка, Авакова вони такі речі розкривають, що це явка з повинною. Коли буде народна влада, буде конституційне рішення що всі ці дії які були скоєні не відповідають конституції. Притягнути треба всіх за державний переворот, наказати і щоб це був урок для наступної влади, - вважає Олійник. 

На переконання політика слідкуючи за ситуацією в країні неможливо обходитися без алкоголю та ненормативної лексики. 

- Ніхто не думає як стати потужною державою, хорошими сусідами, розвивати економіку. Все руйнують, ось за чотири роки нічого практично не побудовано. Але ситуація змінюється, вчора мені зателефонував один мій старий знайомий, а контактів стає все більше. І сказав так, Володимир Миколайович, якщо ви не п’єте і не лаєтеся матом значить ви не слідкуєте за ситуацією в Україні. Те що там відбувається ну знаєте якось намагатися спокійно аналізувати і висловити, дуже важко. Серце і душа болить, бо буквально знищують системно кожен день, український народ і все те що він мав. Народ думає, що це злочинці. Народ говорить, що банда прийшла, бариги прийшли до влади, - посилаючись на спілкування із знайомими з України говорить Олійник. 

Опальний політик не бачить політичних перспектив на переобрання на другий термін Петра Порошенка та сподівається на зміну влади і курсу країни. 

- Порошенко розуміє що він не виборний на другий строк, але втрати влади для нього це втрата всього, можливо навіть життя. Тому я не виключаю можливості введення військового стану аби не віддавати владу. Я особисто як громадянин, як юрист вважаю, що в діях Порошенко і його команди є склад злочину – це і державний переворот і незаконне присвоєння влади і розв’язування війни, незаконне застосування збройних сил у внутрішньому конфлікті.

Насамкінець політик в екзині закликав українців об’єднуватися та самоорганізовуватися та поступово змінювати країну.

 

Останні новини

Loading...