Користувацький вхід

Оголошено переможця виборів на голову оскандаленої Степанківської ОТГ

Сьогодні під час засідання сільської ТВК з встановлення результатів виборів голови Степанківської ОТГ нарешті було оголошено переможця виборчої гонки.

На п’ятій добі встановлення результатів під час засідання ТВК переможцем було оголошено Чекаленка Ігора Миколайовича, він набрав найбільшу кількість голосів – 1038 голосів виборців об’єднаної громади в яку увійшли села – Степанки, Хацьки та Бузуків. Про результати виборів голови складено відповідний протокол ТВК. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ВОТЧИНІ ГУБЕРНАТОРА НЕУГОДНОГО ПЕРЕМОЖЦЯ ВИБОРІВ ОТГ ХОЧУТЬ УСУНУТИ ЧЕРЕЗ СУД

Нижче наводимо результати всіх кандидатів які взяли участь у виборах голови Степанківської ОТГ, які були озвучені під час оголошення підсумкового протоколу сільською ТВК.

Боровик Валентин Олександрович – 39 голосів

Візір Микола Федорович – 35

Зеленько Сергій Геннадійович – 717

Козленко Григорій Миколайович – 85

Кучинська Алла Анатоліївна – 110

Лисенко Валерій Петрович – 148

Нестеренко Микола Миколайович – 28

Продивус Роман Миколайович – 6

Рибак Олег Дмитрович – 3

Чекаленко Ігор Миколайович – 1038

Відзначимо, що встановлення результатів виборів голови громади тривалий час затягувалося опонентом переможця – Зеленьком Сергієм Геннадійовичем.

Разом з тим на 14.30 в Черкаському районному суді призначено засідання за позовом кандида який програв. У позовній заяві він просить скасувати протокол ДВК № 710726 – це виборча дільниця на якій переможець набрав найбільшу кількість голосів.

Останні новини Черкас та Черкаської області