Користувацький вхід

Одарича в депутати, щоб нашкодити Радуцькому

У Черкасах через суд хочуть повернути депутатство Сергію Одаричу, щоб нашкодити більшості Олександра Радуцького.

Позов про визнання рішення міськради щодо дострокового припинення повноважень екс-мера й депутата хочуть визнати недійсним. Мовляв, у його заяві підпис не авторства Одарича, йдеться у сюжеті телеканалуВІККА“.

Як відомо, наприкінці серпня Сергій Одарич склав із себе повноваження депутата міськради. Міські обранці колеги підтримали більшістю голосів заяву екс-мера. Уже у вересні міська ТВК завела до ради наступного за списком “вільнодемократівця” Василя Соломаху. Натомість як інформує прес-секретар Партії вільних демократів Сергій Кузляєв, позов до суду подала член Соснівської ТВК Віталіна Костюк. Розгляд справи заплановано на 10 ранку 21 листопада.

Відзначимо, що на сьогодні у міській раді секретар Олександр Радуцький створив депутатську більшість з мінімальною кількістю голосів депутатів у 22 голоси, яка опонує меншості міського голови. Позбавлення мандату Василя Соломахи який поповнив ряди фракції партії вільних демократів і увійшов в більшість та поновлення депутатства Сергія Одарича (який не відвідує засідання і працює на Буковині) може зруйнувати крихку більшість. 

Останні новини

Loading...