Користувацький вхід

Одарич лідирує, але шанси у конкурентів ще є (Соціологія)

Соціологічно-маркетинговою службою Громадської організації «Кропива» 09-11.05.2014 р. у м. Черкаси було проведено соціологічне дослідження, методом прямого інтерв’ю, вибірка склала 700 осіб, опитані були виборці, що проживають у м.Черкаси. Виборці були опитані за 5-ма віковими групами (18-29; 30-44; 45-54; 55-69; 70 +). У відповідних вікових групах були опитані чоловіки, жінки.

Заявлена явка опитаних виборців склала 71,7%

На питання якби вибори міського голови Черкас відбулися найближчої неділі, за якого б з кандидатів на цю посаду Ви віддали свій голос? Виборці Черкас відповіли наступним чином.

Сергій Одарич (Партія Вільних демократів), екс-мер Черкас 31,8%

Анатолій Бондаренко (Голова обласної організації ВО «Батьківщина») 19,3%

Микола Булатецький (партія «Реформи і Порядок») 9,2%

Андрій Куча (ВО «Свобода») 4,6%

Віктор Драгунов (Комуністична партія України) 4,2%

Анатолій Волошин (Самовисування) 1,9%

Сергій Гончар («Демократичний Альянс») 1,8% 

Інші кандидати 6,2%

Не визначилися з вибором на момент опитування 21%

Таким чином після завершення реєстрації всіх кандидатів ситуація виглядає саме так. Беззаперечним лідером мерських перегонів є Сергій Одарич. Скласти йому конкуренцію ще може Анатолій Бондаренко. Оскільки значна частина виборців ще не визначилася, а Сергій Одарич фактично вичерпав можливості для росту власного рейтингу. Слід відзначити, що Сергій Олегович має значний антирейтинг, що не дає йому змоги на розширення власного електорального поля. Чекайте результати щодо довіри найближчим часом на сайті.
 

Loading...