Користувацький вхід

ОДА накупила звукового обладнання на 2 млн., але продовжує орендувати у приватників

Черкаська ОДА накупила сценічно-звукового обладнання на 2,2 (за уточненою інформацією 2,65) млн. грн., але продовжує орендувати обладнання для проведення заходів у приватників, витрачаючи сотні тисяч гривень. 

У 2016 році Черкаська ОДА подала проект до Державного фонду регіонального розвитку на «Закупівлю сценічного обладнання для Комунального Закладу «Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради».

Метою проекту було - забезпечення якісним обладнанням для проведення фестивальних, культурно-мистецьких та інших масових заходів в Черкаській області як державними органами так і громадськими організаціями. Реалізація проекту мала створити умови для спішного проведення фестивальних, культурно-мистецьких масових заходів. Окрім цього очікувався і суто економічний ефект – економія коштів на оренді сценічно-звукового обладнання, окупність проекту – півтора-два роки. 

Проект було затверджено, надано фінансування, і на кінець 2016 року замовником – Департаментом містобудування, архітектури та будівництва Черкаської ОДА було придбано комплекс обладнання на загальну суму 2,2  (за уточнененою інформацією 2,65)млн. грн. Дана сума була розбита на окремі чотири тендери, ще по паперовій процедурі. 

Зокрема тендер на постачання причіпу та дизельних електрогенераторів виграло ПП «Де Люкс Системи» за 490 тис. грн. зареєстроване в Полтаві. 

Ще три тендери виграло зареєстроване в Черкасах на дружину колишнього депутата міськради від ПВД Миколи Бондаренка ПП «Станбуд-Черкаси», відповідно:

тендер на поставку сцени 10х8 метрів з подіумом за 778 тис. грн.
тендер на поставку комплексу звукового обладнання за 648 тис. грн.
тендер на поставку світлового обладнання за 284 тис. грн. 

Однак після реалізації проекту в частині купівлі обладнання, про втілення основних завдань його реалізації призабули. Вже у 2017 році профільні управління для яких у значній мірі і купувалося обладнання продовжили замовляти послуги з оренди звукового та сценічного обладнання у приватних ФОПів. 

Так Управління у справах сімї, молоді та спорту Черкаської ОДА під керівництвом Максима Зеленського протягом 2017 року вже витратило на оренду обладнання 426 тис. грн.

Департамент культури та зв’язків з громадськістю нині під керівництвом Шабатіна Олександра протягом 2017 року витратили на оренду обладнання та супровідні послуги 455 тис. грн. 

Таким чином лише два профільних підрозділи із структури ОДА витратили 881 тис. грн. на оренду обладнання у приватників. 

Директором Департаменту містобудування, архітектури та будівництва, яке виступало замовником закупівлі обладнання є Демиденко Сергій Миколайович. Діяльність даного департаменту згідно розпорядження голови ОДА № 111 курує заступник голови ОДА – Сергій Овчаренко.

Як вдалося встановити за результатами відповідей на запити, обладнання не використовувалося через те, що й досі не передано на баланс КЗ "Черкаська обласна філармонія".

Останні новини

Loading...