Користувацький вхід

"Обрізане" сприяння нардепа, - ремонт у школі доробляють власними силами (Фото)

Ремонт у школі на Черкащині на який за сприяння народного депутата виділили близько 1,2 млн. грн. з державного бюджету змушені завершувати працівники навчального закладу.

30 листопада народний депутат Владислав Голуб прозвітувався, про повну заміну вікон у Байбузівській ЗОШ, села Байбузи, Черкаського району. Однак станом на сьогодні ремонтні роботи в школі продовжуються власними силами, оскільки «капітальний ремонт» виявився не таким вже і капітальним, - відкоси на встановлених вікнах підрядник не робив. 

11 жовтня відділ освіти Черкаського району здійснив пряму закупівлю, без проведення торгів на роботи з капітального ремонту школи (повна заміна вікон на металопластикові). За результатами проведених робіт сума коштів сплачених за кінцевим договором склала 1 млн. 189 тис. грн. Підрядник ПП «Авек Строй». 

Як пояснила нам керівник відділу освіти Григорчук Людмила Василівна в проектно-кошторисній документації не закладалося облаштування відкосів. Таким чином виконали прохання батьків та адміністрації школи. 

- Проектно-кошторисною документацією не передбачалося облаштування відкосів. Так вчинили на прохання батьків та адміністрації школи, щоб вистачило коштів на заміну всіх вікон. Вікна поставили найкращої якості, двохкамерні з усіма необхідними сертифікатами. Ми зараз виділили частину коштів школі на придбання матеріалів, частину взяли на себе батьки. В школі є працівник який зараз здійснює ці роботи, допомають в цьому і батьки. Нині роблять відкоси в середині будівлі. Разом з тим там ще потрібно буде проводити і висотні роботи назовні на це ще потрібно буде виділяти кошти, - розповіла нам Людмила Василівна. 

За нашим запитом у відділі освіти нам надали складені і оплачені акти виконаних робіт. Вони наявні в редакції і з їх аналізу слідує, що дійсно роботи по облаштуванню відкосів не виконуливалися і не оплачувалися. Загальна квадратура виконаних робіт по заміні вікон склала – 447 кв. м. Відповідно квадратний метр обійшовся у 2660 грн. Ми поговорили з будівельником який займається встановленням вікон в соціальних закладах Черкас та дізналися, що вартість встановлення квадратного метру вікна в обласному центрі протягом року коливалася від 2200 до 2600 грн., але з облаштуванням відкосів. 

Вчора ми побували в самій школі, там донині тривають роботи по облаштуванню відкосів власними силами. В середині планують завершити роботи до кінця року. 

- І самі робимо і батьки допомагають. Штукатуримо, шпаклюємо, потім фарбуємо. Якістю віконних блоків які встановили задоволені, - розповіла нам під час екскурсії об’єктом завгосп школи. 

На сьогодні роботи тривають, але очевидно зовнішнє облаштування доведеться робити вже в наступному році та й із залученням фахівців, оскільки тут вже висотні роботи. Але то вже друга історія та звичайно, що додаткові кошти.  

На цьому фото вікна на яких вже зробили відкоси. 

Зовнішні роботи доведеться робити в наступному році. 

Останні новини

Loading...