Користувацький вхід

Облавтодор уклав мирову на 3,2 млн. грн. за дорогу яка через рік після ремонту поплила

ДП «Черкаський облавтодор» уклав мирову угоду з ТОВ «Трансстроймеханізація», вартістю 3,2 млн. грн. за автодорогу яка через рік після ремонту поплила. 

Мова йде про два відрізки автодороги у напрямку в'їздів до міста Сміла, ремонт якої без укладення договорів здійснювався у червні 2016 року.

Так шляхом фрезерування дорожнього покриття та укладання нового одного шару асфальту було відремонтовано відрізок дороги протяжністю у 1200 метрів від кільця «На Журавлі» до АЗС «ВОК» на в'їзді у Смілу в напрямку Умані.

Нині дорога вже активно береться колійністю.

Таким способом було відремонтовано і відрізок дороги протяжністю у 960 метрів від залізничного переїзду до АЗС «Авіас» на в'їзді у Смілу в напрямку дороги на Кам'янку.

Як слідує із неповної відповіді на наш запит до САД у Черкаській області (інформація щодо укладених договорів не була надана) на даних ділянках доріг проводився поточний дрібний ремонт дорожнього покриття на замовлення САД ДП «Черкаський облавтодор» силами субпідрядника ТОВ «Трансстроймеханізація».

Станом на 7 вересня 2016 року роботи виконані в повному обсягу, орієнтовною вартістю 5 млн. грн., - йдеться у відповіді на наш запит до САД у Черкаській області за підписом в.о. директора САД у Черкаській області Демиденко В.І.

Виконання робіт не було оплачено і ТОВ «Трансстроймеханізація» через рік після початку фактичного виконання робіт у червні 2017 року звертається до Господарського суду Черкаської області з позовом про стягнення 3,279 млн. грн. за виконані роботи. Як слідує із судових ухвал, договір на виконання робіт був укладений лише 20 вересня 2016 року, тобто вже після завершення робіт. В ході судового розгляду сторони процесу ДП «Черкаський облавтодор» та ТОВ «Трансстроймеханізація» уклали мирову угоду, якою замовник погодився сплатити кошти у розмірі 3,279 млн. грн. згідно визначеного графіку. Згідно графіку погашення заборгованості визначеного мировою угодою, борг мав був сплачений рівними долями протягом трьох місяців до 25 числа у липні, серпні та вересні цього року.

За даними порталу Е-дата кошти так і не були перераховані, і наразі має розглядатися в суді питання про відкриття виконавчого провадження та примусового стягнення коштів.

Після трохи більше року часу, сама відремонтована автодорога вже активно береться колійнійстю та відверто пливе, оскільки знаходиться на болотистій місцевості.  Ще з самого початку такого «легкого» ремонту було зрозуміло, що тривалий час вона не протримається, а саме управлінське рішення здійснювати дрібний ремонт очевидно було невірним.

Насамкінець відзначимо, що ДП «Черкаський облавтодор» за підписом директора Северина О.Ф., депутата Черкаської облради від БПП, відмовився надавати  на наш запит будь-яку інформацію про укладення данної мирової угоди, кваліфікувавши її як не публічну.

 

Останні новини

Loading...