Користувацький вхід

Інвестор за якого турбувався депутат спродав модульну котельню лікарні за 1,25 млн. грн.

Золотоніська центральна районна лікарня придбала вживану транспортабельну модульну котельню на альтернативних видах палива у ТОВ «Альтер Енерджі-Черкаси».

Переобладнання котельні яка обігрівала дитяче відділення лікарні у 2016 році здійснив інвестор в рамках реалізації програми енергозбереження за власні кошти та надавав послуги з теплопостачання на альтернативному виді палива – пелетах. 

Однак в цьому році замовник та інвестор, передусім через проблеми останнього досягли домовленості про продаж обладнання, хоча договір на теплопостачання вже був укладений раніше. На основі попереднього договору про співпрацю, яким передбачалася можливість припинення співпраці та викуп обладнання і було укладено договір купівлі-продажу 20 жовтня цього року. Обладнання було передано згідно акту прийому-передачі, який з боку ЦРЛ підписав головний лікар Сергій Примак. Щоправда за місяць після підписання актів, він же жалівся, що обладання функціонувало неналежно. 

- Щоправда, одразу довелося боротися з новими викликами: на старті сезону оператори не так працювали, як повинні були б, неналежно функціонувала частина обладнання. Зокрема, щоб не допустити перепадів температури вранці кочегари мали перш ніж гасити один котел, аби його почистити, розпалювати другий. Потрібно було провести профілактику, визначитися з контрольними показниками температури води на виході в залежності від температури повітря тощо. Наразі, після вжитих заходів нарікань немає. В коридорах відділень дитячої лікарні 19, а в палатах 21-22 градуси тепла, - зазначав головлікар у розгорнутому дописі, щодо розвитку закладу. 

Окрім дитячого відділення лікарні, опаленням якого тепер займатиметься сам заклад, даний інвестор має і ініші об’єкти на Черкащані. Це передусім котельні Гельмязівської та Шабельниківської школи ( села Золотоніського району) тут послуги з теплопостачання він продовжує надавати. 

Ще один об’єкта ТОВ «Альтер Енерджі-Черкаси» - це котельня в Звенигородській загальноосвітній школі-інтернаті, тут співпраця не склалася. Там відмовилися укладати новий договір на цей сезон, а інвестор через суд намагався стягнути 1 млн. грн. за встановлене обладнання. Господарський суд не задовольнив позов інвестора, нині справа направлена до апеляційної інстанції. 

Окрім того прокуратурі доводилося через суд домагатися стягнення з ТОВ «Альтер Енерджі-Черкаси» коштів за оренду нерухомого майна (приміщення котелень) та комунальні послуги по їх об’єктах у с. Шабельники та в місті Звенигородці

Нагадаємо, що ТОВ «Альтер Енерджі-Черкаси» - це інвестор за долю якого особливо турбувався народний депутат від округу Владислав Голуб. Ще на стадії введення об’єктів в експлуатацію, обранець з трибуни Верховної Ради висловлював обурення роботою ДАБІ, яке мало претензії щодо порушень на об’єктах інвестора.  

Останні новини Черкас та Черкаської області