Користувацький вхід

Інтерактивну карту ремонтів презентували в Черкасах

Презентація інноваційного діджитал-інструмента – Антикорупційної карти ремонтів відбулася сьогодні, 9 жовтня, у просторі «Ambros HUB».

Таку інтерактивну карту України, на якій позначені всі ремонтні роботи міста, представили експерти ГО «Антикорупціний штаб» .

Кожен житель Черкас може проконтролювати куди йдуть гроші платників податків, виділені на проведення ремонтів шкіл, будинків, лікарень, міжбудинкових кварталів тощо.

Черкащани також мають можливість перевірити свої будинки, двори або ж школи, куди ходять їхні діти та залишити на сайті скаргу чи фотографії об’єкту.

Юристи Антикорупційного штабу, у свою чергу, обробляють усі отримані скарги щодо неякісно проведених ремонтів, або ж взагалі їх відсутності.

Під час презентації експерти Антикорупційного штабу повідомили, що у Черкасах за останні три роки було укладено понад 3 тисячі договорів на проведення ремонтних робіт і витрачено близько 1,5 мільярда гривень. 

Виконавчий директор ГО “Антикорупційний штаб” Сергій Миткалик розповів

“Наша команда розробила унікальний інноваційний інструмент, який охоплює всю територію України: від міст-мільйонників до маленьких сіл. Карта ремонтів була створена для усіх громадян задля того, щоб вони могли легко контролювати витрати бюджетних коштів, а також для замовників і підрядників, задля мотивації виконувати свою роботу якісно.”

Останні новини

Loading...