Користувацький вхід

Наталія Старікова вважає, що її позбавили слова на обласній сесії незаконно.

Депутат Черкаської обласної ради, голова обласного осередку партії "Фронт змін" Наталія Старікова вважає, що її незаконно позбавили права виступу на сесії 22 березня. Про це депутат заявила на сьогоднішній прес-конференції.

– Незаконного на тій сесії було дуже багато. Не пропустили мого помічника Ігоря Сичова. Я не могла спокійно зайти, вийти з Будинку рад у той час як обласний депутат добивалася, щоб хворі на гостру ниркову недостатність зайшли на сесію, бо до цього часу губернатор Сергій Тулуб їх не прийняв. Зайти вдалося лише кільком хворим. Крім цього, незаконним було те, що мені не надали можливості виступити. Від імені депутатів міжфракційного об'єднання "Батьківщина" я хотіла висловити спільну оцінку роботи облради і її голови Валерія Черняка. І ця оцінка – незадовільно, – сказала Наталія Старікова. – Цілком очевидно, що виступаючих після звіту пана Черняка депутатів визначала президія, це все було сплановано. Обласна влада не хоче чути критики на свою адресу. Чи не тому в обговоренні звіту голови облради звучали лише хвалебні оди? А мої слова були б неприємними.

Наталія Старікова підкреслила, що соціально-економічний стан області критичний.

– Чому керівники області не говорять, що обсяги промисловості знизилися на 4,5% в минулому році? Що багато підприємств "дихають на ладан"? Що бізнес потерпає від проблем? Чому мовчать про борг із зарплатні в 15 млн. грн.?, – обурилися депутат. – 22 навчальних закладах в 2011-2012 році закрили, 17 в сільській місцевості. На 76% школи забезпечені підручниками. Я говорю про проблеми не для того, щоб покритикувати. Давайте разом працювати, щоб ці проблеми усунути, ми готові підключатися! Лише тоді буде результат.

Депутат обласної ради також наголосила на тому, що обласна рада не повинна ігнорувати думку громадськості. Нагадаємо, що саме на вільному доступі громади наполягала черкаська опозиція, мітінгуючи під час проведення сесії обласної ради 22 березня.

– Потрібно зрозуміти, що не буде ніякого покращення, коли ми не будемо прислухатися до людей. Виборці мають вільно ходити на засідання сесії, щоб депутати чули їх позицію, приймали її до уваги, – зауважила Наталія Старікова. – Обласна організація політичної партії "Фронт змін" буде приймати участь та ініціювати сама заходи, спрямовані на захист інтересів і конституційних прав черкащан.

Фото інтернет-ресурсу "Провінція".

Loading...