Користувацький вхід

Напівтаємний конкурс визначив нового керівника секретаріату для Вельбівця

Напівтаємний відкритий конкурс визначив нового керівника секретаріату Черкаської обласної ради.

Вчора відбулося засідання конкурсної комісії на проведення конкурсу із заміщення вакантних посад у виконавчому апараті обласної ради під головуванням першого заступника обласної ради Валентина Тарасенка. 

До участі в конкурсі який являв собою складення іспиту шляхом відповіді на питання в екзаменаційних білетах були допущені два кандидати – Паніщев Богдан Євгенович та Олійник Василь Васильович. 

Під час розгляду документації претендентів виявилося, що кандидат Паніщев Б.Є. не відповідає за критерієм досвіду роботи на керівних посадах, замість необхідних 3-х років, мав 1 рік і 7 місяців. Разом з тим комісія одноголосно ухвалила рішення допустити кандидата до участі, він врешті-решт і був визнаний переможцем конкурсу одноголосно. 

Варто відмітити, що на сайті Черкаської обласної ради відсутнє розпорядження голови ради Олександра Вельбівця про проведення даного конкурсу. Разом з тим, як було заявлено під час конкурсу, оголошення публікувалося в газеті «Черкаський край». 

Паніщев Б.Є. до цього працював на посаді радника відділу радників голови Черкаської ОДА. Попередній багаторічний керівник секретаріату Мовчан Василь Олексійович звільнився з посади у грудні 2017 року. 

За інформацією з кулуарів обласної ради, кандидатуру Паніщева Б.Є. лобіював голова обласної ради.
 

Останні новини

Loading...