Користувацький вхід

На Жашківщині попрощалися з 22-річним земляком-військовим

25 липня в селі Олександрівка Жашківського району провели в останню путь Ігоря Холо, який загинув під час проведення антитерористичної операції на сході країни.

Ігор Холо народився 9 вересня 1992 року в селі Олександрівка Жашківського району, у 2009 році закінчив місцеву школу та вступив до Львівської академії сухопутних військ ім. Сагайдачного на аеромобільний факультет. У 2013 році закінчив навчання, отримав направлення в м. Житомир у 95 аеромобільну бригаду командиром взводу снайперів.

20 липня отримав 4 кульові поранення в груди. Помер під час операції в харківському госпіталі 23 липня о 6-й годині ранку.

Віддати шану загиблому прибули голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко та місцеве керівництво району. Обласна влада посмертно відзначила його нагородою "За заслуги перед Черкащиною".

- Ігор був справжнім патріотом, людина, яка з честю відстоювала суверенність своєї держави, я звернуся з листом до Президента України, щоб присвоїли звання Героя України, - зазначив у своїй промові Юрій Ткаченко.
 

Останні новини

Loading...