Користувацький вхід

На Уманщині затримали сільського голову

У вівторок, 20 березня, викрито неправомірні дії одного з сільських голів Уманського району, посадовець вимагав та отримав кошти за сприяння у наданні в оренду нерухомого майна.

Сільський голова вимагав неправомірну вигоду за сприяння в отриманні рішення сесії сільської ради щодо безперешкодного укладення договору оренди нерухомого майна та зниження суми орендної плати за укладеним договором. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Зазначену особу затримано в порядку ст. 208 КПК України на гарячому в приміщенні одного із закладів м. Умань безпосередньо під час одержання частини обумовлених коштів у розмірі 28 тис. грн, які вилучено в ході огляду місця події.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, повідомлення особі про підозру та обрання їй запобіжного заходу.

Loading...