Користувацький вхід

На Уманщині затримали сільського голову

У вівторок, 20 березня, викрито неправомірні дії одного з сільських голів Уманського району, посадовець вимагав та отримав кошти за сприяння у наданні в оренду нерухомого майна.

Сільський голова вимагав неправомірну вигоду за сприяння в отриманні рішення сесії сільської ради щодо безперешкодного укладення договору оренди нерухомого майна та зниження суми орендної плати за укладеним договором. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Зазначену особу затримано в порядку ст. 208 КПК України на гарячому в приміщенні одного із закладів м. Умань безпосередньо під час одержання частини обумовлених коштів у розмірі 28 тис. грн, які вилучено в ході огляду місця події.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, повідомлення особі про підозру та обрання їй запобіжного заходу.

Останні новини

Loading...