Користувацький вхід

На Уманщині рейдери захоплюють сільськогосподарські підприємства

Потужний сільгоспвиробник у Черкаській області комерційно-виробнича фірма "Байс" заявляє про спробу захоплення її активів харківською компанією "Бравекс" та намагається відстояти свої права у судах.

Використовуючи корумповані зв’язки в судах, органах державної влади та місцевого самоврядування, харківські ТОВ «Бравекс» та аудиторська фірма «Фактор», арбітражний керуючий Максим Косиневський, Ахмед Магомедрасулов, Борис Попик та нечисті на руку судді, посадові особи органів державної влади й місцевого самоврядування реалізовують план рейдерського захоплення сільськогосподарських підприємств Уманщини ПП «КВФ «Байс» та ДП «Агрофірма «Байс-Агро», - повідомляють на підприємстві які піддається рейдерським атакам.

Рейдери використали класичну схему захоплення – через процедуру банкрутства, у якій взяли участь окремі посадові особи відділу комунального майна Уманської міської ради, що «уступили» заборгованість ПП «КВФ «Байс» перед місцевим бюджетом рейдерам.

- Вони, подаючи позов до суду, вказали одні свої реквізити, на які ми перераховували гроші у розмірі понад 390 тис. грн.. Потім виявилося, що ці реквізити вже не є дійсними, тобто вони завідома надали хибну інформацію, щоб відтягнути час. На наступному судовому засіданні, яке відбулося 26 вересня, Господарський суд Черкаської області визнав "Байс" неплатоспроможним і розпочав процедуру банкрутства, визначивши арбітражним керуючим Максима Косиневського та наклавши арешт на майно та рахунки підприємства, - розповідає справжній директор фірми «Байс» Анатолій Кисіль.

Таким чином незважаючи на погашення боргу у розмірі понад 390 тис. грн.. і виконання всіх вимог харківської фірми, Господарський суд Черкаської області відсторонив директора ПП «КВФ «Байс» Анатолія Кисіля.

Незаконність такої оборудки вже підтверджена рішенням Господарського суду Черкаської області, який 16 жовтня визнав недійсним договір про відступлення права вимоги, укладений між відділом комунального майна Уманської міської ради та ТОВ «Бравекс». 

Для встановлення контролю над ДП «Агрофірма «Байс-Агро» арбітражний керуючий призначає його керівником Бориса Попика. Господарський суд Черкаської області, у якому оскаржив це рішення Анатолій Кисіль, виніс ухвалу про заборону відчуження майна ПП «КВФ «Байс» та здійснення зміни керівника Дочірнього підприємства «Агрофірма «Байс-Агро». Попри судову заборону, державний реєстратор Реєстраційної служби Уманського міськрайонного управління юстиції Черкаської області Вадим Міркамілов все ж таки провів реєстраційну дію. Ігнорують численні скарги та звернення працівників і власників захоплених сільськогосподарських підприємств і правоохоронні органи Черкаської області та Уманського району.

Справжні власники фірм сподіваються на законні рішення державних органів при розв’язанні конфлікту. Вже 3 листопада сотні працівників підприємства яке піддається рейдерським атакам проведуть пікет під стінами Київського апеляційного господарського суду, адже саме в понеділок на 12 годину відбуватиметься основний розгляд конфліктного питання.
 

Loading...