Користувацький вхід

На цьому тижні в Черкасах планують оголосити тендер на зимове утримання доріг

Орієнтовно, за місяць відбудуться безпосередні торги. Начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Сергій Отрешко зазначає, що на тендер подано дві заявки. Одна – на зимове утримання доріг у грудні цього року, а друга – на зимове і літнє утримання доріг у 2018 році.

За його словами, у разі, якщо торги відбудуться без збоїв, то їх переможець і буде займатись утриманням доріг в Черкасах. Якщо ж виникнуть якісь непорозуміння в результаті чого тендер буде відмінено (що вже мало місце раніше), то цим питанням опікуватиметься КП «ЧЕЛУАШ».

Сергій Отрешко наголошує, коли визначать переможця торгів, то він здійснюватиме утримання доріг тим методом, яке прописано у документації, – соляно-піщаною сумішшю чи реагентом. Якщо ж цим займатиметься КП «ЧЕЛУАШ», то він оброблятиме автошляхи реагентом, що засвідчило свою ефективність.

– На сьогодні це підприємство забезпечене усією необхідною технікою для здійснення відповідних робіт. У власності КП «ЧЕЛУАШ» –дев’ять тракторів, чотири комбінованих дорожніх машини «відвал-щітка», два екскаватори для розчистки спусків, грейдер для прибирання тротуарів і бордюрів. Також в наявності – п’ять солерозкидачів з відвалами на базі орендованих вантажних автомобілів. Крім цього, за потреби, є можливість залучати й іншу орендовану техніку для прибирання вулиць під час сильних снігопадів, – повідомив Сергій Володимирович.

Загалом у міському бюджеті до кінця 2017 року передбачено близько 10 мільйонів гривень на зимове утримання доріг.

За повідомленням прес-служби Черкаської міськради.

Останні новини

Loading...