Користувацький вхід

На тижні Черкащани можуть спостерігати за частковим затемненням Місяця

У ніч на 17 липня жителі Черкащини зможуть побачити часткове затемнення Місяця.

Таке незвичайне космічне явище зможуть побачити у більшій частині країн Європи, пише Вичерпно.

16 липня майже повний Місяць досягне спадного вузла своєї орбіти і покриє Сатурн. Місячний диск сховається за земною тінню, тобто відбудеться часткове місячне затемнення. Місяць увійде в тінь Землі приблизно на 65%, але це станеться незабаром після півночі, тобто вже 17 липня о 00:31.

За інформацією відкритих джерел, енергетично 16 і 17 липня будуть дуже потужними днями. У цьому році Місяць, підживлюючись енергетикою Плутона і Сатурна, вступить у протистояння з Сонцем, Венерою і Марсом. Несподівані повороти долі, раптові події і новини — все це може збити з пантелику і навіть кинути в паніку.

Астрологи радять спрямувати сили в правильному напрямку, щоб не розплескати енергію затемнень даремно. Найголовніше — позбутися від боргів, не стільки грошових, скільки кармічних: попрощатися з людьми і подіями, які тягнуть вас вниз і не дають йти вперед. Емоції потрібно стримувати, а от з почуттями доведеться розібратися. Дуже корисно зрозуміти свої дійсні бажання і наміри, відокремивши їх від тих, які нав’язані ззовні.

Loading...