Користувацький вхід

На сесії Смілянської міської ради "правосеки" побили радника міського голови (Відео)

Сьогодні на сесії Смілянської міської ради представники «Правого сектору» з Черкас побили радника міського голови Каміля Валєтова.

Бійка сталася в результаті обговорення можливості включення до порядку денного питання про імпічмент меру Олексію Цибку.

Напередодні сесії_у ЗМІ підігрівалося питання так званого "силового варіанту" за яким мер Олексій Цибко та його соратники мали б організувати зрив сесійного засідання за рахунок дій молодиків спортивної зовнішності.

Насправді ж жодних молодиків які б виступали на захист Олексія Цибка не було, натомість група осіб організувала приїзд на сесію представників «Правого сектору», більшість з них були з Черкас. За їх поясненнями, вони прибули «забезпечити порядок» від можливого зриву сесії який нібито готував міський голова.

На фото правосеки з жовтими повязками явно готувалися до силового варіанту. 

Але представники «Правого сектору» забезпечили не порядок, а відверте хуліганство. Під час перепалок, коли мер Олексій Цибко намагався вести засідання, один з представників «правосеків» намагався видерти і зламати мікрофон. Його намагався зупинити Каміль Валєтов, після чого переважаючою більшістю так звані патріоти накинулися на нього. В нерівному бою він чинив спротив, але отримав явні травми обличчя. Відео бійки додається.

На все це крізь пальці дивилися правоохоронці, розбороняли учасників бійки депутати та звичайні громадяни. Лише після бійки кількість правоохоронців збільшилася.

Поліціянтів нагнали вже після бійки. 

Молодик на фото позначений червоним видер у міського голови мікрофон та розпочав бійку. Крайній справа на фото голова обласного Правого сектору Андрій Гоца який разом з цими ж хлопцями кілька днів тому хуліганили у Приватбанку в Черкасах

Тут на фото в тактичних військових окулярах відомий "Друг Немирний", що обіцяв на одній з сесій обласної ради страчувати депутатів, в разі якщо що не так буде. 

На фото Каміль Валєтов з побитим лобом. 

Олексій Цибко оголосив про закриття засідання, однак вже за його відсутності депутати у порушення будь-яких норм регламенту проголосували за імпічмент міського голови. Про подробиці читайте згодом на сайті Кропива.
 

Останні новини

Loading...